بازی جدید کارگردان No More Heroes 3 احتمالاً امسال معرفی شود

2 خرداد 1401 - 00:52

کارگردان مجموعۀ مشهور No More Heroes یعنی گویچی سودا (Goichi Suda) از برنامه‌های آیندۀ استودیوی خود می‌گوید.

در یک مصاحبۀ جدید با کانال NetEase Games و گزارشی که وب‌سایت Niche Gamer تهیه کرده است، گویچی سودا، معروف به Suda51، دربارۀ برنامه‌هایی که برای سال جاری توسط او و تیمش در استودیوی Grasshopper Maufacture اتخاذ شده‌اند یک صحبت طولانی داشته است.

سودا در ابتدای مکالمه، از نامشخص بودن زمان دقیق معرفی بازی آینده استودیو گفت:

ما به ساخت بازی‌های خوب و باحالی که در استودیو می‌ساختیم ادامه می‌دهیم. [راستش] برای من هم سوال است که می‌توانم معرفی‌شان کنم یا نه؛ احتمالاً حوالی پایان همین سال بتوانم این کار را انجام دهم. شاید هم معرفی به سال دیگر بکشد؛ باید ببینیم چه می‌شود. دوست داریم سریع بازی را به همه نشان بدهم تا ببینند چه‌کار می‌کنیم.

درحالی که هنوز مورد خاصی از بازی آیندۀ استودیوی Grasshopper Maufacture و سودا 51 نمی‌دانیم، اما در بخشی از ویدیو دوربین به‌سوی نمایشگر کامپیوتری می‌رود که یک کلاه‌خود متعلق به شخصیتی از جهانِ پاوِر رِینجرز (Power Rangers) که در ژاپنی Denji Sentai Megaranger نامیده شده، به‌طرز غافلگیرانه‌ای نمایان می‌شود.

آخرین بازی منتشر شده از این استودیو یعنی No More Heroes 3 قبلاً در سال 2021 برای نینتندو سوییچ منتشر شده بود. حالا این عنوان قرار است در پاییز امسال برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی استیشن، ایکس باکس و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر شود. نسخۀ جدید شامل پیشرفت‌های قابل توجهی در جلوه‌های بصری، فریم ریت و مدت زمان بارگذاری سریع‌تر می‌شود.

DARKSIREN@alistarMohsenj74

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید