آغاز رویداد سال جدید بازی Escape From Tarkov

۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

اینبار بازی Escape From Tarkov در طی رسیدن به سال جدید، اتفاقات و رویدادهایی را برای بازی‌بازان در نظر گرفته است. با ما در ادامه همراه باشید.

استودیوی بازی‌سازی بتل‌استیت‌ گیمز (Battlestate Games)، طی چند روز اخیر اعلام کرد کاربرانی که تا قبل از تاریخ ۴ دی ماه سال ۱۳۹۷ (۲۵ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) وارد بازی Escape From Tarkov شوند از هدایایی بهره‌مند خواهند شد. این هدایا شامل دو کد فعال‌سازی ۱۴ روزه و همچنین کدی برای دسترسی به Standard Edition بازی است. حال با اینکه چند روزی از تاریخ اعلام شده گذشته است، هنوز این امکان برای بازی‌بازان وجود دارد تا با تجربه‌ی این عنوان استودیوی بتل‌استیت گیمز، این هدایا را دریافت کنند. شایان ذکر است که شما قادر خواهید بود تا این کدهای فعال‌سازی را به دوستان و آشنایانتان هدیه دهید.

استودیوی بتل‌استیت گیمز همچنین اعلام کرد که علاوه بر موارد گفته شده، بعضی از آیتم‌های درون بازی نیز به صورت کاملا رایگان در دسترس بازی‌بازان و طرفداران قرار خواهد گرفت. اگرچه بازی جذاب و مهیج Escape From Tarkov همچنان سخت در حال توسعه و بهبود توسط تیم سازنده است اما این استودیوی قدرتمند اطلاعاتی را در سال جدید منتشر کرده است که در قسمت زیر آن را با هم می‌بینیم:

ضمن تبریک سال جدید به شما طرفداران و بازی‌بازان عزیز، بازی Escape From Tarkov در طی سال جدید از موارد بی‌نظیری برخوردار خواهد شد. برای مثال سیستم شخصی‌سازی شخصیت‌های بازی و تغییر پوشش آن‌‌ها، توسعه سلاح‌ها و ابزارها، توانایی‌های جدید و سیستم ساخت و انتشار سلاح‌ها از مواردی است که توسط تیم سازنده در حال ساخت و اضافه شدن است. ما همچنان قصد داریم تا جایی که ممکن است بازی را بهینه و بدون ایراد ارائه کنیم. اعضای استودیوی بتل‌استیت گیمز بر این باور هستند که ساخت بازی و عنوانی بدون نقص نشانه‌ای از اهمیت به بازی‌بازان و طرفداران خواهد بود. استودیو همچنین قصد دارد تا در آینده‌‌ای نه چندان دور، اسلحه‌ها و آیتم‌‌های نوینی را به بازی اضافه کند. علاوه بر این ساخت نقشه‌‌های بزرگ و جدید نیز در دستور ساخت قرار گرفته است. شایان ذکر است که ارتقای کیفیت بازی نیز از عناوینی است که استودیوی بتل‌استیت گیمز به شدت برروی آن متمرکز شده است.

به طور خلاصه بازی‌بازانی که قبل از تاریخ ۴ دی ماه سال ۱۳۹۷ نسخه‌ی آزمایشی را تجربه کرده‌اند از تجهیزات اضافه‌ی درون بازی و همچنین دو کد دسترسی ۱۴ روزه بهره‌مند خواهند شد. علاوه بر این کاربرانی که هر کدام از نسخه‌های بازی را قبل از شروع نسخه‌ی آزمایشی در تاریخ ۵ مرداد ماه سال ۱۳۹۶ (۲۷ جولای ۲۰۱۷ میلادی) خریداری کرده‌اند، علاوه بر موارد گفته شده، کدی برای دسترس به نسخه‌ی Standard Edition دریافت خواهند کرد.

اگر جزو کسانی هستید که تریلر زمان انتشار بازی Escape From Tarkov را از دست داده‌اند، پیشنهاد می‌کنیم از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا از آن دیدن کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید