جدیدترین تریلر Escape From Tarkov، بهبودها و محتوای جدید بازی را نمایش می‌دهد

۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
تصاویر جدیدی از بازی Escape from Tarkov منتشر شد

جدیدترین تریلر منتشر شده از بازی Escape From Tarkov، ویژگی‌ها و بهبودهایی که در به‌روزرسان ۰٫۱۲ در نسخه‌ی بتا اعمال می‌شود را به نمایش گذاشته است.

این به‌روزرسان که در حقیقت بزرگ‌ترین به‌روزرسان بازی تا به امروز به شمار می‌رود، بهبودهای گرافیکی و انیمیشن‌های تازه‌ای را به بازی اضافه می‌کند که به لطف نسخه‌ی جدید موتور بازی‌سازی یونیتی (Unity) محقق شده‌اند.

در کنار بهبودهای گرافیکی، محتوا و مکانیزم‌های جدیدی نیز هم‌زمان با انتشار این به‌روزرسان به بازی اضافه خواهند شد. شما می‌توانید جزییات برخی از این تغییرات را در ادامه مشاهده کنید.

در کنار اضافه کردن تعداد زیادی مکانیزم و محتوای جدید، ما پروژه را به نسخه‌ی جدید موتور بازی‌سازی یونیتی منتقل کردیم. علاوه بر این، کارهای زیادی در زمینه‌ی بهینه‌سازی بخش‌های مختلف شبکه، رفع مشکلات و باگ‌های متعدد و همچنین افزایش پایداری بازی انجام شده است. مهم‌ترین مسائلی که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد شامل انیمیشن‌های جدید در حالت سوم‌شخص و اضافه شدن قابلیت TAA در حالت تمام صفحه می‌شوند. این دو در کنار دیگر موارد به ما اجازه می‌دهند بخش‌های گرافیکی بازی را با شدت بیشتری تغییر دهیم.

یکی از موارد نوآورانه‌ای که در به‌روزرسان بعدی به بازی اضافه می‌شود، مخفی‌گاه (Hideout) است. این مکان ویژه یک منطقه‌ی امن است که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد بعد از هر Raid به آن‌جا برگشته و شخصیت خود را درمان کنند.

میزان افزایش سلامتی به شرایط داخلی مخفی‌گاه شما بستگی خواهد داشت. در این‌جا، بازی‌بازان می‌توانند در کنار ساخت یک میدان تیر کامل، ظرفیت Stash خود را افزایش داده و بسته‌های سلامتی مورد نیاز خود را بسازند. علاوه بر این، شما می‌توانید غذا و آب مورد نیاز خود را مصرف کرده و حتی یک مزرعه‌ی Bitcoin بسازید. کاربردهای مخفی‌گاه به مرور زمان افزایش و بهبود خواهند یافت.

یک منطقه‌ی جدید با نام Reserve به بازی اضافه خواهد شد. براساس افسانه‌ها و شایعات، در این پایگاه نظامی یک انبار پر از مواد غذایی، دارو و دیگر موارد مورد نیاز وجود دارد که برای مقابله با جنگ هسته‌ای ذخیره شده بودند. این منطقه‌ی جدید که در کنار منطقه‌ی Factory قرار دارد، بزرگ‌ترین منطقه‌ی بازی از نظر تعداد مناطق برای تجسس به شمار می‌رود. اطراف این پایگاه نظامی از مین‌های ضد نفر و تک‌تیراندازهای پر شده است. این پایگاه در حال حاضر در کنترل Glukhar و نیروهای تحت مدیریت او است. این گروه در کنار استفاده از تاکتیک‌های مختلف نظامی، از جلیقه و کلاه‌های ضد گلوله و همچنین انواع سلاح‌ها در مبارزات استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با استفاده از راه‌های مختلفی از منطقه‌ی Reserve فرار کنید. برای مثال، شما می‌توانید از طریق فاضلاب، با استفاده از یک قطار و یا با ورود به بخش خوابگاه، از این منطقه خارج شوید.

نسخه‌ی بتای بازی Escape From Tarkov در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید جدیدترین ویدئوی منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید