نسخه‌ی دزدی Dragon Age II برای X360 عرضه شد!

۱۲ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۲:۵۳

چند ساعت پیش لینک‌های دانلود نسخه‌ی Leak شده‌ی بازی نقش‌آفرینی و زیبای Dragon Age II بر روی اینترنت قرار گرفت! هفته‌ی قبل هم نسخه‌ی PC بازی Crysis 2 به همین دردسر جدا شد و این دو مورد خسارت زیادی را به الکترونیک آرتز می‌زنند.

همانطور که گفته شد فعلا فقط نسخه‌ی Xbox 360 این بازی Leak شده است و بسیاری از PCبازان خلافکار! منتظر Leak شدن نسخه‌ی PC این بازی هستند.

چند هفته‌ی قبل که نسخه‌ی غیر قانونی PC بازی Crysis 2 عرضه‌ شده بود، ناشر بازی یعنی الکترونیک آرتز به کسانی که این نسخه‌ها را تهیه می‌کنند هشدار داده بود و برای کسانی که پکیج های اصلی بازی را می‌خرند ، امتیازاتی را قائل شده بود.

حالا باید ببینیم که واکنش EA به این مسئله‌ی تازه چیست!؟

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Dante76 گفت:

  Arshia:
  این روز تاریخ ساز شد.
  انچارتد ۴ دومین انحصاری در تاریخ هست که goty شد و این بازی متعلق به سونی هست. ( اولین انحصاری تاریخ هم که گوتی شد انچارتد ۲ هست).
  خیلی ها میگفتن هر بازی goty میشه به غیر از انچارتد… Dishonored و deus ex و “inside”و دارک سولز و “overwatch” و تایتنفال و گیرز ۴ و..
  ولی انچارتد به حقش رسید…مرسی سونی.
  مرسی سونی که بهترین استودیو ها رو داری و مرسی که بهترین تجربه گیمینگ رو برای ما فراهم کردی و از همه مهم تر مرسی که بازی هایی رو وارد بازار کردی که بیشترشون جزو بهترین های تاریخ هستند
  مثل همین انچارتد ۴ که goty شد…

  0
  0