تصویر مفهومی جدیدی از بازی Starfield منتشر شد

2 بهمن 1400 - 02:48

استودیوی بتسدا (Bethesda)، به تازگی تصویر مفهومی جدیدی را از عنوان نقش آفرینی  خود یعنی Starfield منتشر کرده است که یکی از شهر‌های بزرگ این بازی را نشان می‌دهد.

در حالی که به آرامی به تاریخ  انتشار بازی مورد انتظار استودیوی بتسدا یعنی Starfield نزدیک می‌شویم، این استودیو نیز با منتشر کردن تصاویر مفهومی گوناگونی طرفداران را با مکان‌های مختلف بازی آشنا می‌کند.

با وجود منتشر نشدن هیچ‌گونه گیم‌پلی رسمی از سوی بتسدا برای بازی Starfield تا به امروز، توسعه‌دهندگان این عنوان به تازگی تصویری از شهر New Atlantis را منتشر کرده‌اند تا طرفداران را بیش از پیش، هایپ کنند. شما می‌توانید این تصویر را در ادامه مشاهده کنید:

Starfield
“پایتخت مستعمرات متحده”

همانطور که می‌بینید، این تصویر تقریبا از لحاظ استایل هنری خود شبیه تصاویری است که این استودیو در گذشته برای این بازی منتشر کرده است. اما در اینجا شاهد یک کشتی فضایی، چندین پرنده و یک قمر بزرگ در آسمان هستیم.

 همچنین منظره‌ی شهر نیز نوید یک شهر بزرگ با چاشنی‌های علمی تخیلی را می‌دهد که ساختمان‌های آن با رنگ‌های زرد، قرمز و طوسی پوشانده شده‌اند. در اطراف هم شاهد صخره‌های بزرگی هستیم که شهر را محاصره کرده‌اند.

AmirkhanSoldier (Wolf Edition)Little∞GodRezaKurosHard gamerآرینfarshadxMohsenj74@alistarThe old playerDARKSIRENJust GOD OF WAREllie TerminatorعلیGGMETROID(ماریوی سابق)GAMER 1995Vito scalettaFaridmore
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید