طراح ارشد مراحل بازی RiME به استودیوی سی‌دی پراجکت رد پیوست

۲ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰

پس از این‌که کایل رولی (Kyle Rowley)، مدیر طراحی Cyberpunk 2077، استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) را به مقصد رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) ترک کرد، حالا این استودیوی لهستانی عضو جدیدی را به تیم خود افزوده است.

مانوئل مندیلوس (Manual Mendiluce)، طراح ارشد مراحل استودیوی مستقل تکیلا ورکس (Tequila Works) که برروی عناوین RIME و Deadlight کار کرده است، در ماه ژانویه به تیم توسعه دهنده‌ی بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 ملحق خواهد شد.

وی این خبر را از طریق حساب توئیتر خود به اشتراک گذاشت. البته حساب رسمی Cyberpunk 2077 نیز در پاسخ به توئیت وی اعلام کرد که مراقب وی خواهد بود.

توئیت آقای مندیلوس:

پس از هشت سال فوق العاده و توسعه‌ی بازی‌های Deadlight ،Sexy Brutale و RIME، من این هفته استودیوی تکیلا ورکس را با ناراحتی ترک خواهم کرد. اما در ژانویه برای توسعه‌ی بازی Cyberpunk 2077، با توهم و تواضع به سی‌دی پراجکت رد خواهم پیوست.

با این‌که در حال حاضر اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار بازی وجود ندارد، اما تحلیلگران اعتقاد دارند که Cyberpunk 2077 در سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با جدیدترین ساخته‌ی سی‌دی پراجکت رد، شما می‌توانید تحلیل تریلر گیم‌پلی بازی به قلم سعید آقابابایی و مصاحبه‌ی انجام شده با طراح مراحل بازی را مطالعه کنید.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید