به‌روزرسانی جدید بازی Starlink: Battle for Atlas منتشر شد

۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰

در حالی که کمتر از دو ماه از انتشار عنوان متفاوت Starlink: Battle for Atlas می‌گذرد. شرکت یوبیسافت تورنتو (Ubisoft Toronto) به‌روزرسانی جدیدی را برای این بازی منتشر کرد. این به‌روزرسان با محوریت اضافه شدن قابلیت‌های جدیدی به بازی ارائه شده است.

این به‌روزرسانی با ادعای شرکت توسعه‌دهنده‌ی این عنوان، بسیار حجیم بوده و محتوای زیادی را به بازی اضافه کرده است. به علاوه این به‌روزرسان چند روز پیش در دسترس کاربران قرار گرفته است. همچنین این شرکت اظهار دارد که ویژگی‌های محبوبی برای طرفداران این عنوان عرضه شده است.

یکی از این ویژگی‌ها اضاقه شدن دشمنان جدید در بازی است. این دشمنان از مکانیزم جدیدی بهره می‌برند و بازیکنان را مجبور به تغییر روش بازی و انتخاب یک استراتژی تازه برای مقابله با دشمنان می‌کند. به علاوه فعالیت‌ها و ماموریت‌های جدیدی در سراسر بازی توسط این به‌روزرسان به بازی اضافه شده که شما می‌توانید، با انجام دادن آن‌ها سطح خود را ارتقا داده و آن‌ها به عنوان پاداش پولی دریافت کنید.

اما یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین قابلیت‌هایی که پس از این به‌روزرسانی به Starlink: Battle for Atlas اضافه شده است، حالت Photo Mode است. با استفاده از این حالت می‌توانید، با زدن یک دکمه بازی را در زمانی که دوست دارید، متوقف کنید و از صحنه‌ای که در آن قرار دارید، از هر زاویه و با هر گونه قالبی عکس بگیرید. همچنین در دنیای Starlink مناظر بسیار زیبایی وجود دارد که با استفاده از قابلیت‌های حالت Photo Mode می‌توانید، تصاویر حیرت‌انگیزی را ثبت کنید.

عنوان Starlink: Battle for Atlas هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است. شما می‌توانید در ادامه جدیدترین تصاویر منتشر شده از به‌روزرسانی این بازی را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که این به‌روزرسانی از تاریخ ۲ دی ماه (۲۱ دسامبر) در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است. همچنین می‌توانید در ادامه جدیدترین تریلر منتشر شده از این بازی را با محوریت به‌روزرسانی جدید این عنوان، مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید