ویدیویی با محوریت داستان و شخصیت‌های بازی Far Cry 6 منتشر شد

14 مهر 1400 - 16:08
Far Cry 6

کارگردان روایی و طراح ارشد بازی Far Cry 6، علاقه‌مندان به این عنوان را دعوت به تماشای تریلری با محوریت داستان و شخصیت‌های این بازی دعوت کردند.

بازی Far Cry 6 به زودی عرضه خواهد شد و گیمرها را به مبارزه‌ی با آنتون کاستیلو (Anton Castillo) یا همان “El Presidente” در شهر یارا (Yara) فرا خواهد خواند. اما قبل از انتشار بازی، ویدیویی جدید از بازی منتشر شده است که طی آن نوید خاوری به عنوان کارگردان روایی و دیوید گریوِل (David Grivel) به عنوان طراح ارشد این بازی جزئیات بیشتری از داستان Far Cry 6 و شخصیت‌های آن را با گیمرها و علاقه‌مندان به اشتراک می‌گذارند.

گیمرها با در اختیار گرفتن کنترل شخصیت دنی روخاس (Dani Rojas) و انتخاب جنسیت و شخصی‌سازی وی، باید انقلابی را راه بیندازند که در نهایت به آزادسازی جزیره‌ی Yara منجر شود. برای این منظور، گیمرها می‌توانند با گروه‌های شورشی مختلفی همکاری کرده و به نوعی به از قابلیت Fangs for Hire استفاده کنند. همچنین، تنوع اسلحه‌ها در این بازی و قابلیت شخصی‌سازی انواع مهمات در آن از جمله ویژگی‌های قابل توجه Far Cry 6 به شمار می‌رود.

در ادامه می‌توانید ویدیوی مذکور را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو با کیفیت 720 | دانلود ویدیو با کیفیت 1080

بازی در تاریخ ۱۵ مهر ماه سال ۱۴۰۰ (۷ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس منتشر خواهد شد. همچنین، دارندگان نسخه‌ی نسل هشتمی بازی Far Cry 6 می‌توانند به صورت رایگان بازی خود را به نسخه‌ی نسل نهمی ارتقا دهند.

Dk-_-ManMehran.BaMatin_khmeysambPARASITE EVE 2P.morganHossein_King
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید