گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی The Ace Combat 7: Skies Unknown به ۵۰ ساعت زمان برای اتمام نیاز دارد

اخبار بازی
بازی The Ace Combat 7: Skies Unknown به ۵۰ ساعت زمان برای اتمام نیاز دارد

تنها یک ماه دیگر تا جدیدترین نسخه‌ی سری بازی The Ace Combat باقی مانده است. این نسخه که با نام The Ace Combat 7: Skies Unknown شناخته می‌شود قرار است برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی ارائه شود. استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) با انتشار تریلر‌ها و تصاویر مختلف از این نسخه، توانسته تا توجه بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را به خود جلب کند.

یکی از سوال‌هایی که ذهن تعداد زیادی از کاربران را به خود درگیر کرده است، مسئله‌ی مدت زمان کل بازی است. قصاوت در مورد زمان کل بازی The Ace Combat 7: Skies Unknown کار دشواری به نظر می‌رسد، چرا که در سری بازی‌های The Ace Combat تعداد دفعات تکرار مراحل به علت سختی بازی زیاد است. به همین علت زمان دقیقی را نمی‌توان برای آن در نظر گرفت. با این حال، تیم سازنده‌ی بازی The Ace Combat 7: Skies Unknown، اطلاعاتی را در این مورد از طریق صفحات اجتماعی بندای نامکو در اختیار کاربران قرار داده است. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، افرادی که به عنوان یک بازی‌باز حرفه‌ای شروع به تجربه‌ی عنوان The Ace Combat 7: Skies Unknown می‌کنند، اگر تنها مراحل اصلی و پایه‌ای بازی را انجام دهند؛ قادر خواهند بود تا این عنوان را در عرض ۱۰ ساعت به اتمام برسانند. اما اگر مراحل جانبی و فرعی بازی نیز در دستور کار قرار گیرند؛ بازی‌باز قادر خواهد بود تا در عرض تقریبی ۵۰ ساعت، عنوان The Ace Combat 7: Skies Unknown را تمام کند.

تیم سازنده و توسعه‌دهندگان این بازی اعلام کرده‌اند:

عنوان The Ace Combat 7: Skies Unknown یک بازی ارکید به حساب می‌آید که شما باید مراحل آن را به انجام برسانید. ما برای گزارش مدت زمان بازی، تعداد دفعاتی که شما مراحل را تکرار کرده تا ماموریتتان را به موفقیت انجام دهید را حساب نکرده‌ایم. شایان ذکر است که انتخاب سطح بازی و همچنین مقدار توانایی و ذکاوت شما در انجام ماموریت‌ها در کمترین زمان، تاثیر بسزایی در دوره‌ی اتمام بازی شما دارند. پس در نهایت اگر شما ماموریت‌ها و مراحل این عنوان را بدون هیچ‌گونه خطا و اشتباه انجام دهید، موفق خواهید شد تا طی ۱۰ ساعت قسمت‌های اصلی بازی را به پایان برسانید و اگر جزو کسانی هستید که قصد انجام تمامی اتفاقات بازی و همچنین دریافت تمامی هواپیماهای عنوان The Ace Combat 7: Skies Unknown را دارید؛ تقریبا به ۵۰ ساعت زمان نیاز دارید تا کل این عنوان را از صفر تا صد انجام دهید.

بازی Ace Combat 7: Skies Unknown قرار است تا در تاریخ ۲۸ دی ۱۳۹۷ (۱۸ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. در ضمن این بازی مدتی بعد در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ (۱ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برروی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. در ضمن استودیوی بندای نامکو اعلام کرده است که باندل این عنوان با نام Aces At War نیز قرار است تا چند وقت دیگر با قیمت ۸۹.۹۹ دلار عرضه شود.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
نظرات

  1. چقد من منتظر این بازیم
    بیاد نسخه‌ی پلی استیشن یک

    19Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت