تاریخ انتشار جدیدترین به‌روزرسانی بازی Prey اعلام شد

۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی تاریخ انتشار جدیدترین به‌روزرسانی بازی Prey که Typhon Hunter نام دارد، اعلام شده و قرار است در چند روز آینده به دست کاربران برسد.

بازی Prey در اواسط سال گذشته‌ی میلادی به طور رسمی توسط استودیو آرکین (Arkane) و شرکت بتسدا (Bethesda) منتشر شد و توانست تا حدودی نظر کاربران و منتقدان را به خود جلب کند. بازی Prey در دسته‌ی عناوین علمی تخیلی قرار دارد و از زاویه دید اول شخص دنبال می‌شود. اتفاقات بازی در یک ایستگاه فضایی جریان دارد و شاید داستان درگیرکننده و مفهومی آن، مهم‌ترین نقطه مثبت آن باشد. از سویی دیگر در زمان عرضه‌ی بازی، برخی از کاربران به مبارزات ضعیف و نامتعادل بودن درجه‌های سختی بازی شکایت داشتند.

به هرحال بعد از عرضه‌ی رسمی Prey، استودیو آرکین تاحالا به خوبی توانسته از آن پشتیبانی کند و بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌های متعددی برای آن منتشر شده است. به همین علت بسیاری از مشکلات بازی تا حالا برطرف شده و از لحاظ محتویات، به تکامل راضی کننده‌ای رسیده است.

در رویداد E3 2018 که در سال جاری برگزار شد، بتسدا از آخرین به‌روزرسانی رسمی این بازی با نام Typhon Hunter رونمایی کرد که قرار است محتویات جدیدی را با خود همراه داشته باشد. حال تاریخ انتشار این محتوای جدید اعلام شده و در چند روز آینده منتشر می‌شود. از مهم‌ترین ویژگی‌های به‌روزرسانی Typhon Hunter می‌توان به اضافه شدن یک بخش چندنفره‌ی کامل جدید به بازی اشاره کرد که بسیار هیجان انگیز به نظر می‌رسد. در این بخش، شما در نقش شخصیت مورگان یو (Morgan Yu) قرار خواهید گرفت و دشمنان شما مثل همیشه میمیک‌ها خواهند بود. در واقع پنج نفر از بازی‌بازان دیگر در نقش این میمیک‌ها ظاهر می‌شوند و شما وظیفه دارید تا در زمان تعیین شده توسط بازی، این پنج نفر را پیدا کرده و در نهایت نابود کنید. میمیک‌ها در بازی اصلی موجوداتی هستند که می‌توانند به هرچیزی در بازی از جمله اشیاء تبدیل شوند و همیشه دردسرساز باشند. این بخش چندنفره‌ی بازی از یک نسخه‌ی واقعیت مجازی هم پشتیبانی خواهد کرد که البته این نسخه، در سال جاری عرضه نخواهد شد.

از سویی دیگر، این به‌روزرسانی جدید حالت تازه‌ی TranStar VR را با خود همراه دارد که در واقع همان نسخه‌ی واقعیت مجازی بخش تک‌نفره‌ی بازی خواهد بود. این حالت چند روز قبل از آغاز رویدادهای اصلی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و در نقش یکی از کارمندان ایستگاه فضایی Talos I ظاهر می‌شوند. این حالت برای هردو هدست واقعیت مجازی رایانه‌های شخصی و هدست پلی‌استیشن VR، منتشر می‌شود.

اگر قصد دارید این به‌روزرسانی جدید را دریافت کنید، می‌بایست نسخه‌ی Digital Deluxe بازی یا بسته‌ی الحاقی Mooncrash عنوان Prey را خریداری کنید که این بسته‌ی الحاقی در حال حاضر با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار برای تمامی پلتفرم‌ها در دسترس است.

مطلب نقد و بررسی اختصاصی بازی Prey در وب‌سایت گیمفا موجود بوده که توسط حسین صدری به رشته تحریر در آمده است. در این مطلب می‌توانید به طور کامل با بازی، ویژگی‌ها و جزئیات آن آشنا شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید