نسخه‌ی بتا عمومی بازی Insurgency: Sandstorm آغاز شد

۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵

چندی پیش نسخه‌ی بتا عمومی بازی Insurgency: Sandstorm به طور رسمی آغاز شد و کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند همین حالا برای دریافت آن اقدام کنند.

بازی Insurgency: Sandstorm حدودا سه سال پیش به طور رسمی معرفی شد اما اطلاعات دقیقی از آن دسترس نبود. با گذر زمان، ما شاهد انتشار اخبار و جزئیات بیشتری از این بازی بودیم و در گذشته یک نسخه‌ی بتا خصوصی برای آن برگزار شد و کاربران زیادی توانستند آن را تجربه کنند. البته که این نسخه‌ی آزمایشی از مشکلاتی رنج می‌برد و احتمالا ما شاهد حضور آن‌ها در نسخه‌ی کامل بازی نخواهیم بود.

به هرحال تقریبا یک هفته به انتشار رسمی این بازی باقی مانده و تیم سازنده‌ی آن یعنی استودیو بازی‌سازی نیو ورلد (New World) نسخه‌ی بتا عمومی آن را منتشر کرده است. البته همان‌طور که گفته شد، تا آن جایی که اطلاع داشتیم این بازی از مشکلات فنی و باگ‌های متعددی رنج می‌برد که قبل از آغاز نسخه‌ی بتا عمومی بازی، یک به‌روزرسانی بزرگ برای کلاینت بازی عرضه شد و به احتمال زیاد آن باگ‌های قدیمی، در این نسخه‌ی بتا عمومی دیده نخواهند شد.

نسخه‌ی بتا Insurgency: Sandstorm در حال حاضر در شبکه استیم در دسترس است و تا یک روز مانده به انتشار رسمی و کامل بازی، از دسترس خارج خواهد شد. بازی Insurgency: Sandstorm در تاریخ ۲۱ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۱۲ دسامبر سال ۲۰۱۸) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. از سویی دیگر نسخه‌ی کنسولی بازی، سال آینده‌ی میلادی به دست کاربران خواهد رسید.

همان‌طور که ذکر شد، قبلا یک نسخه‌ی بتا خصوصی برای این عنوان برگزار شد که به دست عده‌ای محدود از کاربران رسید. حال این نسخه‌ی بتا در وب‌سایت گیمفا مورد نقد و بررسی قرار گرفته و شما می‌توانید از اینجا به مطالعه نقد و بررسی اختصاصی نسخه‌ی بتا بازی Insurgency: Sandstorm به قلم محمد حسین باجلان بپردازید.

0
0
PC

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.