تاریخ انتشار Insurgency: Sandstorm برروی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان مشخص شد

۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

یک سال پس از عرضه‌ی Insurgency: Sandstorm برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، بالاخره تاریخ انتشار این عنوان برای کنسول‌های خانگی نیز اعلام شد.

اگر با Insurgency: Sandstorm آشنایی دارید حتماً می‌دانید این بازی با تمرکز برروی گیم‌پلی واقع‌گرایانه و سوق دادن بازی‌باز به کار تیمی موفق شده است تبدیل به یکی از عناوین محبوب در سرورهای فروشگاه استیم باشد. از دیگر مواردی که توجه مخاطبان این بازی را به خود جلب کرده صداگذاری کم‌نقص اسلحه‌ها است که استودیوی نیو ورلد اینتراکتیو (New World Interactive) و شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) با ظرافت تمام آن را در Insurgency: Sandstorm پیاده ‌سازی کرده‌اند. تمامی موارد بالا که از نقاط قوت این بازی محسوب می‌شوند، در تریلر رونمایی از تاریخ انتشار Insurgency: Sandstorm برروی کنسول‌های خانگی نیز خاطرنشان شده‌اند:

دریافت ویدئو باکیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو باکیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو باکیفیت ۱۰۸۰p

Insurgency: Sandstorm که هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد، در تاریخ ۴ شهریور ماه ۱۳۹۹ (۲۵ آگست ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز عرضه خواهد شد. لازم به‌ذکر است این بازی در رویداد PAX East 2020 که از تاریخ ۹ الی ۱۲ اسفند سال جاری (۲۷ فوریه الی ۲ مارس ۲۰۲۰) برگزار می‌شود نیز قابل‌بازی خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید