عرضه Insurgency: Sandstorm به ماه دسامبر موکول شد | بتا تمدید شد

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵

بازی Insurgency: Sandstorm که مدت زیادی است مراحل ساخت خود را پشت سر می‌گذارد، تاخیر خورده و دیگر در سپتامبر نباید منتظر آن بمانید.

این عنوان تیراندازی اول شخص تاکتیکی قرار بود که در ماه میلادی جاری منتشر شود اما سازندگان تصمیم گرفته‌اند که این کار را تا ۲۱ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۱۲ دسامبر سال ۲۰۱۸) به تاخیر بیندازند زیرا خواستار افزایش کیفیت محصول خود هستند.

استودیو نیو ورلد اینتراکتیو (New World Interactive) در بیانیه خود پیرامون این موضوع چنین اعلام کرده است:

این یکی از سخت‌ترین تصمیماتی بود که تیم ما مجبور به گرفتن آن شد و چنین کاری آسان نبود. با این وجود ما حس می‌کنیم که هم برای بازی و هم برای جامعه ما بهتر خواهد بود تا زمان بیشتری به منظور به‌دست آوردن حداکثر کیفیت صرف شود.

از طرفی این استودیو مطلع است که کاربران نسخه‌ی بتا چندان از کیفیت آن راضی نیستند و به همین خاطر قصد دارد که مدت زمان بتا را افزایش دهد.آنها این زمان اضافه را باعث افزایش کیفیت چشم‌گیر نسخه نهایی بازی اعلام کرده‌اند. از برخی مواردی که قرار است بهبود پیدا کند می‌توان به موتور ارتقا یافته آنریل انجین ۴٫۲۰ (Unreal Engine 4.20)، بهبود کیفیت بصری مراحل و گیم‌پلی، تنوع بیشتر در امکانات شخصی‌سازی ظاهری، مرورگر سرور و غیره اشاره کرد.

اگر اولین نسخه از بازی Insurgency را خریداری کرده باشید، تهیه Insurgency: Sandstorm برای شما ۱۰ درصد ارزان‌تر خواهد بود اما فقط تا مارس ۲۰۱۹ وقت دارید از این تخفیف بهره ببرید. این عنوان فقط برای رایانه‌های شخصی عرضه نمی‌شود و کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نیز آن را دریافت می‌کنند.

اگر مایلید با نسخه‌ی بتا و فضای کلی این بازی بیشتر آشنا شوید، مقاله گیمفا به قلم محمد حسین باجلان را از دست ندهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید