تاریخ انتشار بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی جدید بازی Pillars of Eternity 2 مشخص شد

۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰

اگرچه مدتی پیش استودیوی آبسیدین (Obsidian) توسط شرکت مایکروسافت خریداری شد اما این استودیو، هم‌چنان در حال توسعه‌ی بازی Pillars of Eternity 2 است. بسته‌ی الحاقی قبلی این بازی مدتی پیش منتشر شد و نقد و نظرات کاربران زیادی را به همراه داشت. حال این استودیو از بسته‌ی الحاقی جدیدی با نام The Forgotten Sanctum سخن به میان آورده است. این عنوان با داستان و مراحلی جدید و هیجان‌انگیز همراه است که طبق گزارشات منتشر شده، این بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی جدید در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۷ (۱۳ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) همراه با سیزن‌پس بازی عرضه خواهد شد.

داستان بازی برروی جادوگرانی (Archmages) از Eora متمرکز شده است که از نگهبانان (Watchers) شهر درخواست کمک می‌کنند. یکی از مراحل بازی، درست کردن حرکت‌های غلطی است که توسط یکی از جادوگران ایجاد شده. در ضمن یک فضای محبوس شده‌ای در خواب یکی از خدایان وجود دارد که بازی‌بازان باید در این مکان‌ها، به کشف چیز‌های جدید بپردازند. بازی‌بازان هم‌چنین قادر به انتخاب درجه‌ی سختی بازی در مراحل مختلف هستند.

استودیوی آبسیدین هم‌چنین اعلام کرد که همراه با این بسته‌ی الحاقی جدید، پچ نسخه‌ی ۴ جدیدی نیز منتشر خواهد شد. این پچ شامل ویژگی‌های مختلفی هم‌چون ماموریت‌های جدید و دو باس فایت است. با توجه به پشتیبانی رایگان نسخه‌ی قبلی بازی Pillars of Eternity 2، اضافه شدن ویژگی‌های جدید به بازی از نقاط قوت این تیم سازنده به حساب می‌‌آید. حال باید تا آذر ماه منتظر این بسته‌ی جدید استودیوی آبسیدین ماند تا مقدار تاثیر آن را در  بازی مشاهده کنیم. شما می‌توانید مطالب مرتبط با بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی قبلی این بازی که با نام‌ Seeker, Slayer, Survivor شناخته می‌شود را در این نشانی مشاهده کنید.

بازی  Pillars of Eternity 2 در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و انتظار می‌رود اواخر سال جاری میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و نینتندو سوییچ نیز منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید