جدیدترین بسته الحاقی بازی Pillars of Eternity II: Deadfire معرفی شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰

اخیرا عوامل سازنده بازی Pillars of Eternity II: Deadfire جدیدترین بسته الحاقی این عنوان را معرفی کرده‌اند که محتویات جدیدی را با خود همراه دارد.

بازی Pillars of Eternity II: Deadfire به طور رسمی در سال جاری به دست کاربران و علاقه‌مندان این عنوان رسید و توانست نظر کاربران و منتقدان را به خود جلب کند. البته از زمان انتشار بازی تا حالا، تیم سازنده آن به‌خوبی از بازی پشتیبانی کرده و محتویات مختلفی را برای آن عرضه کرده است.

حال به تازگی سازنده بازی یعنی استودیو بازیس‌ازی آبسیدین (Obsidian) و ورسوز ایول (Versus Evil) جدیدترین بسته الحاقی بازی Pillars of Eternity II: Deadfire را معرفی کرده‌اند. این محتوای اضافی جدید، با نام Seeker, Slayer, Survivor به دست کاربران خواهد رسید. بزرگ‌ترین نکته این بسته، این است که یک ارتش شیطانی جدید به بازی اضافه شده که دشمنان و موجودات عجیب و غریب زیادی را با خود همراه دارد که می‌بایست در طول گیم‌پلی بازی، با آن‌ها مبارزه کنید. با توجه به نام این بسته الحاقی، سه سبک مبارزه مختلف به بازی اضافه خواهد شد ک هر یک از ویژگی‌های خاصی برخوردار هستند. به طور مثال، در بخش Seeker باید راه‌ها و استراتژی‌های مختلفی را امتحان کنید تا بتوانید در یک نبرد درگیرانه، دشمنان را از پای درآورید. از سویی دیگر، در حالت Survivor باید دفاع مقاومی داشته باشید زیرا امواج مختلفی از دشمنان به سمت شما خواهند آمد و باید از خود دفاع کنید. سپس حالت Slayer، می‌تواند یک تجربه بسیار سخت و چالش برانگیز باشد که می‌بایست تا آخرین لحظه جان خود میزان زیادی از دشمنان را به قتل برسانید.

استودیو آبسیدین در رابطه با معرفی بسته الحاقی Seeker, Slayer, Survivor توضیحات جدیدی را ارائه کرد:

در این محتوای جدید، به یک دنیای کاملا تازه با محیط‌ها و مکان‌های جدید ورود خواهید کرد که باید به طور کامل آن را جستجو کنید. همچنین یک روند مبارزه تازه به بازی اضافه شده که تا الان هیچ یک از کاربران ما آن را تجربه نکرده‌اند. آیتم‌های جدید در بازی حضور خواهند داشت که بسیاری از آن‌‌ها می‌توانند به وسیله قدرت خود، در بازی شما تاثیرگذار باشند.

بسته الحاقی Seeker, Slayer, Survivor فقط به تکمیل محتویات بازی نپرداخته و می‌تواند تعداد زیادی از باگ‌ها و مشکلات فنی بازی را که به تجربه کاربران لطمه وارد می‌کند، برطرف کند. در ماه قبلی، شاهد انتشار بسته Beast of Winter بودیم که به قیمت ۹٫۹۹ دلار به دست کاربران رسید و انتظار می‌رود بسته الحاقی جدید Seeker, Slayer, Survivor نیز، با همین قیمت ارائه شود.

بسته الحاقی Seeker, Slayer, Survivor، در تاریخ ۳ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۲۵ سپتامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین در اواخر سال جاری میلادی، شاهد انتشار آن برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید