گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تصاویر جدیدی از شخصیت‌های بازی Jump Force منتشر شد

اخبار بازی
تصاویر جدیدی از شخصیت‌های بازی Jump Force منتشر شد

شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) تصاویر جدیدی را از بازی Jump Force منتشر کرد. این تصاویر از حضور دو شخصیت هیمورا کنشین (Himura Kenshin) و شیشیو ماکوتو (Shishio Makoto) حکایت می‌کنند.بندای نامکو در رابطه با هر کدام از این دو شخصیت توضیحاتی را ارائه داده است که در قسمت زیر آن را مشاهده می‌کنید:

Himura Kenshin

این شخصیت، یک مبارز بی‌پروا و بدون ترس است. علی‌رغم داشتن قدی کوتاه و شخصیتی فروتن، او مدتی به عنوان یک قاتل و آدم‌کش برای دولت کار کرده است. بعد از اینکه از داشتن زندگی مملو از مرگ و خشونت خسته می‌شود، قسم می‌خورد که دیگر کسی را به ناحق نکشد و برای گناهانی که مرتکب شده است طلب بخشش کند. هیمورا کنشین در حال حاضر فقط برای دفاع از ضعیفان و مظلومان مبارزه می‌کند.

Shishio Makoto

این شخصیت یکی از قدرتمند‌ترین دشمنان کنشین است. بدن او به خاطر زخم‌ها و سوختگی‌های ناشی از جنگ، توسط باند‌های زیادی پوشیده شده است. علی‌رغم این جراحت‌های قدیمی، او هنوز یک دشمن بی‌رحم و خطرناک به حساب می‌آید که بسیاری از افراد از او هراسان هستند. از تعداد کمی از افراد موردعلاقه‌ی خود مراقبت می‌کند و تا به هدف‌های خود دست نیابد از هیچ کاری دریغ نخواهد کرد.

بازی Jump Force در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ (۱۴ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در ژاپن و در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ (۱۵ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در اروپا و آمریکا عرضه خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت