تصاویر جدیدی از شخصیت‌های بازی Jump Force منتشر شد

۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) تصاویر جدیدی را از بازی Jump Force منتشر کرد. این تصاویر از حضور دو شخصیت هیمورا کنشین (Himura Kenshin) و شیشیو ماکوتو (Shishio Makoto) حکایت می‌کنند.بندای نامکو در رابطه با هر کدام از این دو شخصیت توضیحاتی را ارائه داده است که در قسمت زیر آن را مشاهده می‌کنید:

Himura Kenshin

این شخصیت، یک مبارز بی‌پروا و بدون ترس است. علی‌رغم داشتن قدی کوتاه و شخصیتی فروتن، او مدتی به عنوان یک قاتل و آدم‌کش برای دولت کار کرده است. بعد از اینکه از داشتن زندگی مملو از مرگ و خشونت خسته می‌شود، قسم می‌خورد که دیگر کسی را به ناحق نکشد و برای گناهانی که مرتکب شده است طلب بخشش کند. هیمورا کنشین در حال حاضر فقط برای دفاع از ضعیفان و مظلومان مبارزه می‌کند.

Shishio Makoto

این شخصیت یکی از قدرتمند‌ترین دشمنان کنشین است. بدن او به خاطر زخم‌ها و سوختگی‌های ناشی از جنگ، توسط باند‌های زیادی پوشیده شده است. علی‌رغم این جراحت‌های قدیمی، او هنوز یک دشمن بی‌رحم و خطرناک به حساب می‌آید که بسیاری از افراد از او هراسان هستند. از تعداد کمی از افراد موردعلاقه‌ی خود مراقبت می‌کند و تا به هدف‌های خود دست نیابد از هیچ کاری دریغ نخواهد کرد.

بازی Jump Force در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ (۱۴ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در ژاپن و در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ (۱۵ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در اروپا و آمریکا عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید