عنوان Overkill’s The Walking Dead منتشر شد

۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

پس از مدت‌ها انتظار برای طرفداران سری محبوب The Walking Dead، بالاخره امروز بازی Overkill’s The Walking Dead منتشر شد تا شاهد یک عنوان هیجان‌انگیز برای هواداران بازی‌های سبک بقا و کشتن زامبی‌های متعدد باشیم. این بازی امروز برای رایانه‌های شخصی عرضه شد همچنین تریلر هنگام انتشار این عنوان نیز منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

امروز یکی از بهترین روز‌های طرفداران The Walking Dead خواهد بود، بازی Overkill’s The Walking Dead برای رایانه‌های شخصی منتشر شده و در آمریکای شمالی، جنوبی، اروپا و سایر نقاط جهان در دسترس کاربران قرار دارد. همچنین استودیو‌های  ۵۰۵ Games و  Starbreeze Studios به مناسبت انتشار این بازی، تریلر هنگام انتشار این عنوان را منتشر کردند که به نظر می‌رسد، عملکرد ان بیشتر از حد انتظار هواداران بوده است. تریلر دارای صحنه‌های اکشن زیادی است که برای طرفداران این سبک نیز می‌تواند خبر خوبی باشد.

اگر درباره این بازی اطلاعات کافی ندارید باید به شما بگوییم که Overkill’s The Walking Dead یک بازی تیراندازی اول شخص است که قابلیت همکاری ۴ نفره را برای شما به ارمغان می‌آورد. ترکیب سبک بقا، ترس، و اکشن – ماجراجویی با یکدیگر باعث شده تا حتی کسانی که از انتشار این عنوان خبری نداشتند نیز به آن علاقه‌مند شوند. در واقع ساده‌ترین کاری که باید در بازی انجام دهید این است که به صورت تیمی حرکت کنید و از دوستانتان مراقبت کنید چون جان شما بستگی به زنده ماندن آنها دارد.

شما در بازی نقش یک گروه بازمانده از حمله زامبی‌ها به کل دنیا را دارید که باید به دنبال دیگر بازماندگان بگردید، منابع خود و دوستانتان را تامین کنید و درنهایت برای زنده ماندن تلاش کنید. اما در این کار باید حرفه‌ای عمل کنید و برای خود تاکتیک داشته باشید و از روی نقشه جلو بروید در غیر این صورت با گروهی از زامبی‌ها برخورد می‌کنید یا در بدترین حالت با یک والکر (Walker) درگیر می‌شوید که یکی از کوچکترین زامبی‌های درون بازی است پس باید منتظر زامبی‌های قدرتمند‌تر و ترسناک‌تر نیز باشید.

درون بازی هر شخصیت توانایی‌های منحصر به خودش را دارد، توانایی‌های حین مبارزات، تیمی، سبک بازی و حتی داستان جداگانه را نسبت به هر یک از شخصیت‌های بازی دارد که در نوع خود می‌تواند جالب باشد. اما اینکه کدامیک در بازی به درد شما می‌خورد فاکتوری است که خودتان درباره آن تصمیم خواهید گرفت.

همچنین استودیو Starbreeze میزبان یکی دیگر از پخش‌ زنده‌های این عنوان به نام STREAMING DEAD LIVE است که می‌توانید آن را در صفحه رسمی Starbreeze در توییچ و در ساعت ۵ بعد از ظهر در شرق و ۲ بعد از ظهر در غرب مشاهده کنید که به مناسبت عرضه این بازی، جشن مختصری را ترتیب داده‌اند.

عنوان Overkill’s The Walking Dead در وب‌سایت استیم برای رایانه‌های شخصی در دسترس است. این بازی در تاریخ ۱۵ آبان ماه امسال (۶، نوامبر) به طور رسمی عرضه شد. همچنین می‌توانید از طریق وب‌سایت آمازون این بازی را سفارش دهید. اما برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان باید مدتی صبر کنید، چرا که این بازی در تاریخ ۱۷ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (۲۶، فوریه، ۲۰۱۹) منتشر خواهد شد. این بازی را می‌توانید هم‌اکنون از وب‌سایت استیم و به قیمت ۵۹٫۹۹ دلار برای رایانه‌های شخصی خریداری کنید. همچنین می‌توانید این عنوان را با همان قیمت برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در تاریخ ذکر شده پیش خرید کنید.

شما می‌توانید در ادامه تریلر هنگام انتشار بازی Overkill’s The Walking Dead را مشاهده کنید.

دریافت وسدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید