شرکت نینتندو در حال استخدام طراح برای پروژه‌ی بعدی Zelda است

۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵

به نظر می‌رسد شرکت نینتندو در حال کار برروی یک بازی سه بعدی جدید از دنیای Legend of Zelda است. این شرکت در حال استخدام طراح ارشد مراحل و طراح ۳DCG برای کار برروی این پروژه است.

این لیست استخدام که در وب‌سایت شرکت نینتندو و به زبان ژاپنی منتشر شده، یکی از ملزومات این موقعیت شغلی را تسلط به زبان ژاپنی اعلام کرده است. پس از اشاره به زبان مورد نیاز (ضرورت تخصص به یک زبان مشخص در لیست استخدامی بسیاری از شرکت‌ها وجود دارد)، در توضیحات این لیست منتشر شده آمده است که در این شغل، فرد مورد نظر مسئولیت طراحی سیاه‌چاله‌های بازی را به عهده خواهد داشت.

نسخه‌ی پیشین سری The Legend of Zelda در سال ۲۰۱۳ و همزمان با مراسم رونمایی از کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ معرفی شد. بازی The Legend of Zelda: Breath of Wild در سال ۲۰۱۷ برروی کنسول‌های نینتندو سوییچ و Wii U منتشر و موفق شد با کسب نمره‌ی ۹۷ از منتقدین، به یکی از برترین بازی‌های تاریخ تبدیل شود.

بازی Breath of Wild در کنار کسب نمرات فوق‌العاده، فروش بی‎نظیری را نیز تجربه کرده و به پرفروش‌ترین نسخه‌ی سری تبدیل شده است. شرکت نینتندو اخیرا اعلام کرد که بیش از ۱۰ میلیون نسخه از این بازی در سراسر جهان به فروش رفته است. از این رو طبیعی است که شرکت نینتندو به سراغ ساخت نسخه‌ی جدیدی از این سری محبوب برود.

شرکت نینتندو هنوز به صورت رسمی از نسخه‌ی بعدی سری The Legend of Zelda رونمایی نکرده و اطلاعاتی از این بازی منتشر نشده است. با توجه به فرآیند طولانی توسعه‌ی بازی‌های جهان‌باز، ممکن است با معرفی رسمی این بازی سال‌ها فاصله داشته باشیم.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید