تریلر جدیدی از عنوان Ride 3 منتشر شد

۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

اخیرا شرکت توسعه دهنده مایل‌استون (Milestone)، تریلر جدیدی از بازی Ride 3 را منتشر کرده که در آن به بخش متنوع سفارشی سازی موتور‌‌ها پرداخته و همچنین نسخه Special Edition متفاوتی را معرفی می‌کند.

همان‌طور که اشاره کردیم، شرکت توسعه دهنده مایل‌استون تریلر جدیدی را از Ride 3 منتشر کرده است که در آن به معرفی کامل تنظیمات و فعالیت‌هایی که بازیکنان می‌توانند در قسمت سفارشی سازی روی موتور اعمال کنند، پرداخته است. بیش از ۵۰۰ قسمت مختلف برای شخصی سازی و زیبا‌تر کردن وسیله نقلیه شما وجود دارد و شما می‌توانید، با استفاده از آنها چیزی را که در نهایت دلتان می‌خواهد روی موتورتان اعمال کنید. همچنین با شخصی سازی و تغییر در موتور خود، شاهد تغییر حرکت آن در زمین بازی خواهید بود.

علاوه بر ویژگی‌های گفته شده، شرکت توسعه دهنده در این تریلر از نسخه Special Edition این عنوان نیز به طور متفاوتی رونمایی می‌کند. هر دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی عنوان Ride 3 Special edition در تاریخ ۹ آذر ماه امسال (۳۰، نوامبر) عرضه خواهند شد. لازم به ذکر است که نسخه standard edition این عنوان چه به صورت فیزیکی و چه به صورت دیجیتالی تنها شامل بازی پایه خواهند بود، بدین معنا که هیچ‌گونه بسته الحاقی یا محتوای اضافه دیگری در آن وجود نخواهد داشت.

نسخه Special Edition که به صورت فیزیکی عرضه خواهد شد، شامل بازی پایه و سیزن پس خواهد بود. همچنین نسخه Steelbook این عنوان، موتور Ducati Panigale V4 را انحصارا در اختیار خواهد داشت. نسخه Gold edition این بازی که به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد نیز شامل بازی پایه، سیزن پس، بسته موتور‌های اسپورت، (Sport Bikes) است که این بسته شامل ۴ موتور جدید، ۱۰ رویداد (Event) و سه عدد تروفی یا اچیومنت برای دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان خواهد بود. علاوه بر اینها نسخه Gold edition شامل بسته BMW R 1200 GS خواهد بود که این بسته نیز شامل یک موتور جدید، ۵ رویداد و سه تروفی یا اچیومنت خواهد بود. همچنین این نسخه شامل یک ویژگی خواهد بود که پس از انجام هر رویداد در هر حالت از بازی، شما به صورت دو برابر امتیاز دریافت خواهید کرد و از این نظر از رقبای خود جلوتر خواهید بود.

شما می‌توانید نسخه دیجیتالی این بازی را هم‌اکنون پیش خرید کنید. اگر شما اقدام به خرید نسخه Gold edition بازی کنید، علاوه بر محتویاتی که در بالا ذکر شد، یک تم پویا (dynamic theme) دریافت خواهید کرد. (فقط برای کاربران پلی‌استیشن ۴) و همچنین می‌توانید، سه روز از دسترسی زود‌هنگام بازی لذت ببرید.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از عنوان Ride 3 را مشاهده کنید. با تاخیر خوردن تاریخ انتشار این بازی در ماه گذشته، Ride 3 در تاریخ ۹ آذر ماه (۳۰، نوامبر) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید