بازی Ride 3 تاخیر خورد

۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰

به تازگی تیم سازنده‌ی بازی موتورسواری Ride 3 اعلام کرده که انتشار این بازی با تاخیر مواجه شده و یک ماه بعد از تاریخ قبلی، به دست کاربران خواهد رسید.

در اردیبهشت ماه سال جاری، شاهد معرفی جدیدترین نسخه از سری بازی Ride بودیم که با توجه به اطلاعات اولیه موجود از آن، شاهد پیشرفت‌های جدیدی نسبت به نسخه‌های گذشته هستیم. به طور کلی، گرافیک و نورپردازی در بازی Ride 3 از بهبود قابل توجه‌ای برخوردار است. از سویی دیگر ما شاهد یک ویرایشگر جدید با نام  Livery هستیم که در کنار بیش از ۵۰۰ قطعه تجهیزات برای بخش شخصی‌سازی بازی در نظر گرفته شده است. خبر خوشحال کننده این است که ما در بازی Ride 3، شاهد گسترش و پیشرفت جزئیات و ویژگی‌های بخش محبوب Career هستیم که می‌تواند هیجان بازی را افزایش دهد.

حال به تازگی و در جریان جدیدترین اخبار این بازی، تیم سازنده‌ی آن یعنی استودیو مایل‌ استون (Milestone) اعلام کرده است که این بازی با تاخیر منتشر خواهد شد. تا قبل از این می‌دانستیم که بازی Ride 3 در تاریخ ۱۸ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۸ نوامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی به دست کاربران خواهد رسید. حال به نظر می‌رسد که جهت ارائه یک نتیجه بهتر به کاربران و پیشرفت در ساخت سایر قسمت‌ها، تاریخ انتشار این بازی نیازمند تاخیر بوده است. در واقع سازندگان اعلام کردند که برای رفع باگ‌ها و مشکلات اولیه بازی Ride 3، نیازمند زمان بیشتری بوده‌اند و قصد دارند در روز عرضه، یک عنوان بی‌نقص و بدون مشکل به دست کاربران برسد تا آن‌ها بتوانند تجربه‌ای فوق‌العاده از یک بازی موتورسواری داشته باشند. حتما باید بدانید که وجود باگ‌ها و مشکلات آزار دهنده در نسخه‌ی اولیه هر بازی، می‌تواند در میزان فروش آن تاثیرات منفی داشته باشد و جامعه طرفداری بازی به خطر بیفتد. به هرحال به نظر می‌رسد که سازندگان می‌خواهند چنین اتفاقی برای بازی این تیم رخ ندهد.

در جریان اعلام تاریخ انتشار این بازی، یک تریلر جدید هم با محوریت همین موضوع برای بازی منتشر شده که البته در برخی از قسمت‌های آن، می‌توانید نگاهی به گیم‌پلی بازی و جزئیات کلاس‌های مختلف موجود در آن داشته باشید. برای مثال جزئیات کلاس Heritage قابل مشاهده خواهد بود که موتورهای سریع و پرسرعت را شامل می‌شود. از سویی دیگر، اگر قصد تجربه بازی با موتورهای پر سر و صدا و سنگین را دارید، کلاس ۲ Strokes شما پیشنهاد می­‌شود. در نهایت کلاس Maxienduro برای اولین بار در جدیدترین نسخه از بازی حضور دارد. این‌ها کلاس‌های مهمی بودند که سازندگان در متن اصلی خبر به آن اشاره داشتند و می‌توانید جزئیات سایر این کلاس‌ها را در تریلر جدید بازی تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

در نهایت بازی Ride 3 در تاریخ ۹ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۳۰ نوامبر سال ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید