ویدئویی جدید از گیم‌پلی Thronebreaker: The Witcher Tale منتشر شد

۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵

کانال رسمی Gwent در یوتیوب به تازگی نمایشی طولانی از گیم‌پلی بازی Thronebreaker: The Witcher Tale منتشر کرده است که می‌توانید آن را به صورت کامل در ادامه مطلب تماشا کنید.

عنوان Thronebreaker: The Witcher Tales در اصل به عنوان بخش کمپین تک‌نفره بازی Gwent: The Card Game کار خود را آغاز کرد اما حال ما شاهد این هستیم که برای خود به عنوانی کاملا مستقل تبدیل شده است. Gwent که به طرز عجیبی هم محبوب بود، بازی‌بازان از دو جناح سیاسی ضد یکدیگر مقابل هم قرار می‌گرفتند. این بازی به گونه‌ای یک فعالیت جانبی در The Witcher 3: Wild Huntمحسوب می‌شد که به واسطه آن بازی‌بازان می‌توانستند شکار هیولاها و شمشیر را کنار گذاشته و یک بازی کارتی تجربه کنند. Gwent به قدری محبوب شد که سازندگان تصمیم گرفتند بازی مستقل خودش را داشته باشد.

بازی Thronebreaker: The Witcher Tales دارای یک داستان با جزئیات در کنار مکانیزم‌های عنوان کارتی اصلی است. احتمالا کاملا تعجب کرده‌اید و می‌پرسید که یک بازی دارای داستان با محوریت Gwent چطوری است؟ برای دریافت پاسخ خود و آشنایی بیشتر توصیه می‌کنیم نمایش مفصل زیر را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

Thronebreaker: The Witcher Tales در چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ (۲۴ اکتبر ۲۰۱۸) برای رایانه‌های شخصی و در سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ (۴ دسامبر ۲۰۱۴) برای کنسول‌ها عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید