تریلر هنگام عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی The Heist بازی Spider-Man منتشر شد

PS4 ، PS4 Pro ، اخبار ، اخبار بازی ، تریلر ۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵

شرکت سونی هم‌زمان با عرضه‌ی اولین بسته‌ی الحاقی بازی Spider-Man، تریلر هنگام انتشار آن را منتشر ساخته است. در این تریلر جیمز جونا جیمزسون، سردبیر روزنامه دیلی بیوگل در رابطه با ویژگی‌های این بسته الحاقی صحبت می‌کند.

در تریلر هنگام انتشار بازی Spider-Man، جیمز جونا جیمسون، سردبیر روزنامه دیلی بیوگل و منقتد رسخت در من در رابطه با ویژگی‌های جدید بسته‌ی الحاقی The Heist بازی Spider-Man صحبت می‌کند. این بسته‌ی الحاقی هم اکنون با قیمت ۹٫۹۹ دلار در دسترس قرار دارد و ویژگی‌های آن به شرح زیر است:

ماموریت‌های جدید، بازگشت دشمنان قدیمی

در اولین از بسته از سه محتوای الحاقی بازی Spider-Man و در قالب یک داستان جدید مرد عنکبوتی با شخصیت منفی اصلی داستان یعنی گربه‌ی سیاه روبرو خواهد شد. همچنین به مانند نسخه‌ی اصلی دشمنان جدیدی در بازی حضور دارند که مرد عنکبوتی باید تمامی پایگاه‌های آنان را پاک‌سازی کند.

آیتم‌های قابل جمع آوری (Collectible) و ۳ لباس جدید

سه لباس جدید آزاد می‌شوند و یکی از آن‌ها همان لباس اورجینال مرد عنکبوتی می‌باشد که به طور اختصاصی برای این بازی طراحی شده است. به کاوش در دنیای بازی بپردازید، آیتم‌های جدید را جمع آوری کرده و با اتمام داستان بازی از این طریق تروفی‌های جدیدی به دست آورید.

شما می‌توانید تریلر هنگام انتشار بسته‌ی الحاقی The Heist بازی Spider-Man را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بازی Spider-Man هم‌اکنون به صورت انحصاری برای کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با این بازی، شما می‌توانید نقد و بررسی بازی به قلم مهدی رضایی را مطالعه کرده و همچنین ویدئوی تحلیل فنی آن را مشاهده کنید. همچنین اگر هنوز در خرید این بازی مردد هستید، می‌توانید ویدئوی هایلایت با عنوان ۱۵ نکته پیش از خرید بازی Spider-Man را از طریق وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

12345678910(7 رای, میانگین آرا 7٫43 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید