تاریخ انتشار بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Holy Fury بازی Crusader Kings II مشخص شد

۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

چند ماه پیش بود که مطلع شدیم استودیو پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) در نظر دارد بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی جدیدی را برای عنوان Crusader Kings II منتشر کند. حال اما به تازگی این استودیو ضمن انتشار تریلری، از تاریخ انتشار محتوای جدید نیز پرده برداشت.

این گسترش‌دهنده‌ی جدید که با نام Holy Fury شناخته می‌شود، برای انتشار در تاریخ سه‌شنبه ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۷ (۱۳ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برنامه‌ریزی شده است. اکنون Pagan Warriorها قادر به ساختن خانه هستند که باعث می‌شود با انجام هر حمله، مقام و رتبه‌ی شما بالاتر رود. قابلیت‌هایی مانند تعیین افرادی به عنوان قدیس، تاج‌گذاری و Legendary Bloodlines به منظور دادن پاداش به نوادگان جنگجویان نیز به بازی اضافه شده است.

Holy Fury آخرین بسته‌ی گسترش‌دهنده برای بازی Crusader Kings II است که در عمر ۶ ساله‌ی این عنوان برای آن منتشر می‌شود. البته Crusader Kings II تنها بازی از استودیو پارودوکس اینتراکتیو نیست که بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی جدیدی را به زودی دریافت می‌کند چراکه آن‌ها به تازگی از برنامه‌های جدید خود برای عنوان Cities: Skylines نیز رونمایی کرده‌اند.

بازی Crusader Kings II هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در ادامه شما را به تماشای تریلر منتشر شده از بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Holy Fury دعوت می‌کنیم:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید