بسته گسترش‌دهنده Industries برای بازی Cities: Skylines معرفی شد

۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۲

بازی Cities: Skylines محصول شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) و استودیوی Colossal Order، پس از گذشت سه سال از عرضه‌اش در بازار، همچنان پشتیبانی قوی دارد و در چند ماه اخیر، شاهد انتشار بسته‌های گسترش دهنده متعددی برای آن بوده‌ایم. این بازی به تنهایی حدود ۵ میلیون نسخه برروی رایانه‌های شخصی و هر پلتفرم دیگری که برای آن عرضه شده، فروخته است. به تازگی، شرکت‌های فوق‌الذکر، از بسته گسترش دهنده جدیدی برای این بازی تحت عنوان Cities: Skylines – Industries رونمایی کردند که اواخر همین ماه (میلادی) عرضه خواهد شد.

بسته Cities: Skylines – Industries روز سه شنبه ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس عرضه خواهد شد و از آن با عنوان «بزرگترین بسته گسترش دهنده بازی Cities: Skylines» یاد می‌شود. همانطور که از عنوان این بسته گسترش دهنده پیداست، Industries صنعت و ساخت و ساز بازی Cities: Skylines را گسترش خواهد داد و وارد مرحله تازه‌ای خواهد کرد. این بسته گسترش دهنده نه تنها این امکان را به بازی‌بازان این بازی می‌دهد تا ساختمان‌های صنعتی متعددی بسازند بلکه این فرصت را هم در اختیارشان قرار می‌دهد تا زنجیره‌ای از سیستم عرضه را کنترل کنند و برای بدست آوردن سود بیشتر تلاش کنند.

علاوه بر این‌ها، Cities: Skylines – Industries حاوی سیستم دریافت و تحویل پاکت نامه و بسته‌ها، سه قانون صنعتی جدید، چهار سیاست شهری جدید، ۵ نقشه جدید و چهار کلاه جدید برای Chirper نیز می‌شود. ساندار نادینگر (Sandra Neudinger)، مدیر تولید شرکت پارادوکس اینتراکتیو، از علاقه سازندگان این بازی مبنی بر عرضه این بسته گسترش دهنده در راستای درخواست جامعه مخاطبین این عنوان پرده برداشت و ابراز کرد:

با این بسته گسترش دهنده، بازی‌بازان می‌توانند انتخاب‌های معنی‌دارتری در صنایع شهرهای خود با مدیریت کامل آن‌ها از ابتدا تا انتها داشته باشند. بازی‌بازان مدت زمان طولانی است که درخواست عرضه بسته گسترش دهنده‌ای برای بخش صنعت این بازی داشته‌اند بنابراین ما کاملاً از عرضه این رویکرد کامل خوشحالیم.

همانند دیگر بسته‌های گسترش دهنده این بازی، Cities: Skylines – Industries نیز در قالب یک به‌روزرسانی رایگان در روز سه شنبه ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر) در دسترس قرار خواهد گرفت. این به‌روزرسانی شامل ایستگاه رادیویی Synthetic Dawn هم می‌شود که بیش از ۱۶ موسیقی جدید را در خود جای داده است. همچنین شاهد غرفه‌های تلفنی جدید، لیست‌های سفارشی مخاطبین و مکان‌های تاریخی هم در این به‌روزرسانی خواهیم بود.

تریلر معرفی این بسته‌ گسترش دهنده را که در تاریخ ۱ آبان (۲۳ اکتبر) منتشر خواهد شد را از انتهای همین مطلب می‌توانید مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید. بازی Cities: Skylines نیز در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، مک، لینوکس، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید