انتشار تریلر هنگام عرضه بازی Space Hulk: Tactics

۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

به تازگی تریلر هنگام عرضه بازی Space Hulk: Tactics منتشر شده است که بخش‌های مختلفی از این عنوان را به کاربران نشان می‌دهد.

فردا شاهد انتشار بازی جدید Space Hulk: Tactics خواهیم بود که تا قبل از این، تنها تریلری از آن در رویداد Gamescom 2018 را مشاهده کرده بودیم و تا حالا اطلاعات خاصی از آن منتشر نشده بود. استودیو Cyanide وظیفه ساخت این بازی را بر عهده‌ی گرفته و شرکت فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) به عنوان ناشر بازی آن را به دست کاربران خواهد رساند.

داستان و اتفاقات بازی در دنیای بزرگ Warhammer 40,000 اتفاق خواهد افتاد و بدون تردید طرفداران این مجموعه بازی، با تجربه‌ی این عنوان جدید، می‌توانند لذتی تازه را در رابطه با این سری بازی، احساس کنند. عنوان Space Hulk: Tactics در دسته بازی‌های کارتی و استراتژی قرار می‌گیرد که برای پیروز شدن در یک مسابقه، باید روش‌ها و تاکتیک‌های مختلفی را استفاده کنید.

گیم‌پلی بازی از آن جایی آغاز خواهد شد که شما باید از ساکنین و مردم یک پناه‌گاه فضایی محافظت کنید. این وظیفه بر عهده‌ی گروه معروف Space Marine خواهد بود که کنترل افراد آن را در دست خواهید داشت. در این حالت، دشمنان و موجودات عجیب غریب که هیولاهایی بزرگ و ترسناک را شامل می‌شوند، قصد حمله به این پناه‌گاه را دارند و اگر نتوانید به خوبی در برابر این موجودات مقاومت کنید، آن‌ها کنترل پناه گاه فضایی را در دست می‌گیرند و افراد بی‌گناه حاضر در آن را نابود خواهند کرد.

در بخش ابتدایی بازی Space Hulk: Tactics، می‌توانید دو خط داستانی متفاوت و مختلف را انتخاب کرده و به سلیقه خود، هریک را ادامه دهید. البته این خط‌های داستانی، هر کدام به طور غیرخطی دنبال خواهد شد که از هیجان بسیار خوبی برخوردار است.

در رابطه با امکانات موجود در بازی Space Hulk: Tactics، می‌توان به قابلیت شخصی‌سازی شخصیت‌ها اشاره کرد که قادر خواهید بود برای هر یک، کارت‌های مختلفی را با ویژگی‌ها و قابلیت‌های متفاوت انتخاب کنید. این عمل بدون شک در گیم‌پلی بازی تاثیر زیادی خواهد داشت. همچنین می‌توانید از قابلیت ساخت نقشه نیز استفاده کنید و با توجه به علاقه خود، نقشه‌ی مدنظر خود را طراحی کنید. به طور دقیق‌تر، در جریان این حالت تعدادی تنظیمات و گزینه در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت که می‌توانند دشمنان و هیولاها را در یک سو و انسان‌ها را در سویی دیگر قرار داده و بازی را آغاز کنند. همان‌طور که ذکر شد، جزئیات محیط نقشه و منابع موجود در آن، به سلیقه شما مربوط خواهد بود.

حال در این زمان که فردا کاربران می‌توانند به بازی Space Hulk: Tactics دسترسی داشته باشند، تریلر هنگام عرضه‌ی آن منتشر شده که بخش‌های جدیدی از بازی را به تصویر خواهد کشید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Space Hulk: Tactics فردا یعنی ۱۷ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۹ اکتبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید