گیفت کارت
گیفت کارت

Gamescom 2018 | تریلری جدید از بازی Space Hulk: Tactics منتشر شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶

چندی پیش تریلری جدید از بازی Space Hulk: Tactics منتشر شد که اطلاعات تازه ای را در اختیار ما می‌گذارد.

همان‌طور که اطلاع دارید، رویداد مهیج Gamescom 2018 در حال برگزاری است و شاهد انتشار اخبار و اطلاعات تازه‌ای از بازی‌های جدید هستیم. در جریان برگزاری این رویداد، تریلری جدید از بازی Space Hulk: Tactics منتشر شده است. وظیفه ساخت بازی Space Hulk: Tactics، بر عهده استودیو بازی‌سازی Cyanide خواهد بود و شرکت فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive)، آن را عرضه خواهد کرد.

داستان، محیط و گیم‌پلی بازی مذکور، در دنیای Warhammer 40000 جریان خواهد داشت. در واقع بازی Space Hulk: Tactics، یک عنوان کارتی و تاکتیکی خواهد بود که افراد حرفه‌ای در سبک بازی‌های استراتژی، می‌توانند به خوبی از تجربه این بازی لذت ببرند. در این تریلر دو دقیقه‌ای با نام Choose your Side، بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی به همراه مکانیک‌های آن و قابلیت‌ها و ویژگی‌های موجود در بازی، به تصویر کشیده خواهد شد. همچنین شاهد رو به رو شدن شخصیت‌های بازی با یکدیگر هستیم که در دو گروه متفاوت با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. کارت‌های مختلفی در بازی Space Hulk: Tactics وجود خواهد داشت که هریک در دسته‌ی خاص خود، کاربردی خواهند بود. برای مثال تعدادی از کارت‌های بازی می‌تواند قدرت کلی کاربران را ارتقاء دهد. البته بعضی از کارت‌های بازی، از ابتدا در دسترس کاربران نخواهد بود و با جمع‌آوری امتیاز و دریافت پاداش‌های مختلف، می‌توانید به تعداد کارت دسترسی داشته باشید و در نهایت در بازی پیشرفت کنید.

از سویی دیگر، قابلیت شخصی‌سازی در اختیار کاربران خواهد بود تا تنظیمات مربوط به شخصیت خود را در بازی اعمال کنند. کارت‌های مخصوص طراحی شده در این دسته، می‌تواند برای بازیکنان کاربردی باشد. در زمان انتشار نسخه کامل بازی، دو بخش داستانی مختلف موجود خواهد بود و می‌توانید به انتخاب خود، یکی را تجربه کنید. همچنین همان‌طور که ذکر شد، دو گروه شخصیت مختلف در بازی حضور خواهند داشت و در ابتدا برای تجربه بازی، نیازمند انتخاب گروه مدنظر خود خواهید بود.

تریلر جدید بازی Space Hulk: Tactics منتشر شده در رویداد Gamescom 2018:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی کارتی و تاکتیکی Space Hulk: Tactics، در تاریخ ۱۷ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۹ اکتبر ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید