تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی ترسناک S.O.N منتشر شد

۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۵

به تازگی تریلر جدیدی از بازی South of Nowhere که به اختصار با نام S.O.N نیز شناخته می‌شود منتشر شده و گیم‌پلی مبهم آن را به نمایش می‌گذارد. این عنوان که در ژانر وحشت روان‌شناختی قرار می‌گیرد، مانند اکثر بازی‌های هم‌سبک این روزهای خود از زاویه‌ی دوربین اول شخص بهره می‌برد.

S.O.N روایت‌گر داستان پدری است که برای پیدا کردن فرزند گم‌شده‌ی خود پا به جنگل‌های پنسیلوانیا می‌گذارد. سازندگان قصد دارند با استفاده از عناصر وحشتِ روان‌شناختی، این مکان  که در بازی با نام “جنوبِ هیچ‌کجا” (South of Nowhere) شناخته می‌شود را به کابوسی جدید برای بازی‌بازان تبدیل کنند.

باوجود این که تریلر منتشر شده شامل هیچ‌گونه ترس ناگهانی (Jamp Scare) نیست اما صدای محیط، صدای قدم‌ها و نوای سکوت در آن به طرزی با هم درآمیخته است که شما را به شدت به عنوان جدید استودیو ردجی (RedG) امیدوار می‌کند.

جنگلی تاریک که با منتِ شمع‌های روشن، نور کم‌رمقی بر درختانش تابیده و اجسادی زنده که از دو طرف تو را احاطه کرده‌اند و تو به تنها اسلحه‌ی خود، رادیوی جیبی کوچکت پناه می‌بری تا دلداریت دهد که “خطری نیست، نگران نباش” اما صدایی می‌شنوی که تنفس را برایت غیرممکن می‌سازد: “تو خواهی مرد” و سپس فقط تاریکی است.

بازی S.O.N در تاریخ سه‌شنبه ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۷ (۱۱ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید به تماشای تریلر جدید این عنوان بپردازید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید