گیفت کارت
گیفت کارت

بسته الحاقی جدید بازی Steep معرفی شد

۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰

به تازگی جدیدترین بسته الحاقی بازی ورزشی Steep به نام X-Games معرفی شده و جزئیات محتویات آن نیز با کاربران به اشتراک گذاشته است.

بازی Steep در سال ۲۰۱۶ به طور رسمی توسط شرکت یوبی‌سافت منتشر شد و توانست نمرات و بازخوردهای متوسطی را به دست آورد. در واقع اگر علاقه‌مند به بازی‌های ورزشی و کوهستانی باشید و قصد دارید تا با دیگر کاربران در کوهستان‌ها و سرزمین‌های برفی به رقابت و جمع‌آوری امتیاز بپردازید، شاید تجربه‌ی عنوان Steep شما را راضی کند.

حال در جریان پشتیبانی سازندگان بازی Steep، به تازگی بسته الحاقی جدیدی با نام X-Games معرفی شده که محتویات تازه‌ای را با خود همراه دارد. در جریان جزئیات جدید این بسته الحاقی، می‌توانید سفری به مکان ایکس گیمز در منطقه آلاسکا داشته باشید که تفریحات مهیجی در آن وجود دارد. همچنین می‌توانید در مسابقات برنامه تلویزیونی و محبوب X Games شرکت کنید و رقابت‌های آن را در کنار دیگر کاربران تجربه کنید. مسابقه‌های مختلفی مثل SuperPipe، Slopstyle و Big Air در محتوای دانلودی جدید این بازی وجود خواهند داشت که می‌توانید آن‌ها را در قالب چالش‌هایی تازه به دست آورید. در ادامه اگر بتوانید این چالش‌ها را به پایان برسانید، چالش‌ها و ماموریت‌های دیگری در دسترس شما خواهند بود که هنوز اطلاعات مشخصی از آن‌ها در دسترس نیست.

در کنار عرضه بسته الحاقی X Games، یک فیلتر یا قابلیت تغییر نوع گرافیک بازی هم منتشر خواهد شد که حال و هوای مسابقات زمستانی دهه ۹۰ میلادی را به عنوان Steep اضافه خواهد کرد. این فیلتر گرافیکی در تاریخ ۱۳ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۴ دسامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی عرضه خواهد شد. از سویی دیگر، چالش‌های جدید Rocket Wings به بازی افزوده می‌شوند که می‌توانند هیجان گیم‌پلی بازی را افزایش دهند. این چالش‌های تازه نیز در تاریخ ۲۰ دی ماه سال ۱۳۹۷ (۱۰ ژانویه سال ۲۰۱۸) قابل دریافت خواهند بود. ناگفته نماند که کاربران دارنده بسته الحاقی X Games، قادر خواهند بود تا هفت روز زودتر نسبت به سایر کاربران، به دو محتوای ذکر شده دسترسی داشته باشند.

علاقه‌مندان به بسته الحاقی X Games می‌توانند آن را در تاریخ ۸ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۳۰ اکتبر سال ۲۰۱۸) با قیمت ۱۵ دلار برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان خریداری کنند.

در نهایت اگر تا حالا این بازی را تجربه نکرده‌اید و قصد دارید تا بسته الحاقی مذکور را به همراه بازی اصلی دریافت کنید، خریداری نسخه‌ی جدید Steep X Games Gold Edition به شما پیشنهاد می‌شود که ۴۰ دلار قیمت خواهد داشت. این نسخه در کنار نسخه‌ی اصلی بازی، محتویات بسته الحاقی مذکور را به همراه تعدادی پول رایج درون بازی در دسترس کاربران قرار خواهد داد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید