جدیدترین بسته الحاقی بازی Steep با نام X Games منتشر شد

۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵

به تازگی جدیدترین به‌روزرسانی بازی Steep با نام X Games منتشر شده و محتویات جدیدی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. همچین می‌توانید در یک حالت خاص، با حال و هوای دهه‌ی ۹۰ میلادی بازی کنید.

بازی Steep در سال ۲۰۱۶ توسط شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) منتشر شد و توانست در زمان خود، تا حدودی نظر کاربران را به خود جلب کند و نمرات متوسطی را به دست آورد. با عنوان Steep می‌توانید تجربه‌ای جدید را از ورزش‌های زمستانی احساس کنید و در کنار دیگر دوستان خود، لحظلات هیجان انگیزی را با کسب امتیازات فراوان، رقم بزنید. البته از زمان انتشار بازی تا حالا، به‌روزرسانی‌ها و محتویات مختلفی برای بازی منتشر شده که تجربه‌ی بازی را نیز، قابل قبول‌تر می‌کند.

حال به تازگی جدیدترین بسته الحاقی بازی Steep با نام X Games منتشر شده که به نظر می‌رسد محتویات درون آن، بسیار هیجان انگیز باشد. در ابتدا باید ذکر کنیم که X Games، نام مسابقاتی خاص و جذاب است که هرساله در منطقه ی آلاسکا برگزار می‌گردد. در رویداد مذکور، تمامی ورزش‌ها و مسابقات زمستانی حضور خواهند داشت و طرفداران زیادی برای تماشای این مسابقات، به آن مکان خواهند رفت. حال شبیه‌سازی و طراحی مسابقات X Games در بازی Steep، می‌تواند نوید انتشار یک محتوای موفق را بدهد.

غیر از اضافاتی که خود این بسته به کاربران ارائه می‌دهد، حالت‌ها یا چند بسته‌ی الحاقی دیگر نیز در حد و اندازه‌های کوچک‌تر در آن وجود خواهند داشت. برای مثال در جریان حالت Rocket Wings می‌توانید با استفاده از جت پک‌ها، چالش‌های هیجان انگیز WingSuit را به پایان برسانید و امتیازات فوق العاده را کسب نمایید. از سویی دیگر، حالتی مهیج در دسترس کاربران قرار گرفت که می‌توانند گیم‌پلی بازی را با حال و هوای مسابقات دهه‌ی ۹۰ میلادی تجربه کنند و در واقع همه چیز به طور دقیق، مطابق با آن دوره‌ی زمانی خواهد بود.

در ادامه سازندگان برای آشنایی بیشتر شما با این بسته الحاقی، یک تریلر جدید منتشر کرده‌اند که پیشنهاد می‌شود آن را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بسته الحاقی X Games بازی Steep هم‌اکنون در دسترس کاربران این اثر قرار دارد. همچنین دو محتوای دیگر یعنی حالت Rocket Wings و حال و هوای دهه‌ی ۹۰ میلادی که به طور جداگانه منتشر خواهند شد، به ترتیب در تاریخ‌های ۶ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۲۷ نوامبر سال ۲۰۱۸) و ۱۳ دی ماه سال ۱۳۹۷ (۳ ژانویه سال ۲۰۱۹) به دست کاربران خواهد رسید.

بازی Steep در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. اگر قصد دارید به همراه نسخه‌ی اصلی بازی، تمامی محتویاتی که در بالا ذکر کردیم را تهیه کنید، می‌توانید نسخه‌ی X Games Gold را خریداری کنید.

همچنین مطلب نقد و بررسی ویدئویی این بازی در اینجا قابل مشاهده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید