گیفت کارت
گیفت کارت

شرکت THQ Nordic حقوق دو آی‌پی جدید را به دست آورده است

۲۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

شرکت THQ Nordic اعلام کرده است که حقوق عنوان کلاسیک بقا و وحشت Alone in The Dark و عنوان استراتژی Act of War را بدست آورده است.

این ناشر در ماه‌های اخیر، حقوق عناوین بزرگ و موفق مختلفی را بدست آورده است. اخیرا این شرکت اعلام کرده بود که موفق شده است حقوق عنوان دوست‌داشتنی Kingdoms of Amalur: Reckoning و بخش‌هایی از استویدیوی سازنده‌ی این عنوان را به دست آورد. این شرکت در حال حاضر حقوق سری‌هایی همچون Dead Island، Saints Row، Darksiders، TimeSplitters، Homefronet، Metro 2033 و برخی آی‌پی‌های دیگر را در اختیار دارد.

عنوان Alone in The Dark یکی از بهترین آی‌پی‌ها و عناوین سبک وحشت و بقا در سال‌های گذشته بود که تاثیر مستقیم و بسزایی در پیشرفت این سبک داشت. اولین نسخه از این سری که در سال ۱۹۹۲ برروی رایانه‌های شخصی عرضه شد، بازی‌بازان را در محیط ساختمانی بزرگ و ترسناک قرار می‌داد که شباهت زیادی به سری وحشت خلق شده توسط Lovecraft داشت. این عنوان به نوعی پایه‌گذار عناوین ۳ بعدی سبک وحشت و بقا است که بعدها عناوین بزرگی مانند Silent Hill و Resident Evil از آن الهام گرفتند.

عنوان Act of War یک عنوان در سبک RTS است که توسط Eugen System خالق سری RUSE توسعه یافته است. این عنوان در زمان انتشار نظر مثبت برخی از منتقدین را به خود جلب کرد و عملکرد قابل قبولی داشت.

شرکت THQ Nordic رسما از برنامه‌های خود برای دو آی‌پی ذکر شده صحبت نکرده است ولی نسخه‌ی بازسازی شده و یا نسخه‌ی بهبودیافته‌ی این دو عنوان دور از انتظار نیستند. اگرچه همه‌ی ما امیدواریم شاهد عرضه‌ی یک نسخه‌ی جدید از این دو سری و به خصوص سری Alone in The Dark باشیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید