گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه‌ی Pro Edition بازی Call of Duty: Black Ops 4 معرفی شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

به تازگی سازندگان بازی مورد انتظار Call of Duty: Black Ops 4، از ارزش‌مندترین نسخه‌ی این عنوان با نام Pro Edition رونمایی کرده‌اند که محتویات زیادی را با خود همراه دارد.

با توجه به نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی مورد انتظار Call of Duty: Black Ops 4، شاهد انتشار خبرهای مختلفی از این بازی هستیم که هربار جزئیات بیشتری از این عنوان را به ما نشان می‌دهد. اکنون، تیم سازنده بازی یعنی استودیو تری‌آرک (Treyarch)، نسخه‌ی جدید Pro Edition بازی Call of Duty: Black Ops 4 را معرفی کرده که به نظر می‌رسد گران‌قیمت‌ترین نسخه بازی باشد.

در واقع اگر شما یکی از طرفداران دوآتیشه بازی هستید و قصد دارید تا در زمان عرضه این بازی، کامل‌ترین نسخه آن را با محتویات ارزش‌مند در اختیار داشته باشید، این نسخه به شما پیشنهاد می‌شود.

به طور کلی نسخه‌ی Pro Edition بازی، استیل بوک، یک عدد نگه دارنده موبایل با طرح بازی Call of Duty: Black Ops 4، کارت‌هایی با تصاویر هنری شخصیت‌های بازی و تعدادی درجه خاص را شامل می‌شود. این درجه‌ها با نصب برروی لباس کاربران، اهمیت درجه و رتبه آن‌ها را نشان می‌دهد و می‌توانید در بازی نقش تاثیرگذاری داشته باشید.

همان‌طور که می‌دانید، این نسخه از سیزن پس نیز برخوردار است که بسته‌های الحاقی آینده بازی و برخی محتویات دیگر را شامل می‌شود و با نام Black Ops Pass به دست کاربران خواهد رسید. حال نسخه‌ی Pro Edition، این سیزن پس را به همراه یک Calling Card که کاملا انحصاری خواهد بود، در دسترس کاربران قرار می‌دهد. در نهایت خریداران این نسخه گران‌قیمت، می‌توانند از ۱۱۰۰ امتیاز درون باز بهره‌مند شوند و از ابتدا بازی را با امتیاز قابل توجه‌ای آغاز کنند.

حتما مطلع هستید که این نسخه، برای اولین بار از حالت بتل رویال با نام Blackout پشتیبانی خواهد کرد که می‌تواند یک تجربه بسیار جذاب باشد. حال نسخه‌ی بتا و آزمایشی این حالت همین امروز یعنی ۱۹ شهریور ماه (۱۰ سپتامبر) در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴ قرار می‌گیرد. از آن سو، این بتا برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان در تاریخ ۲۳ شهریور ماه (۱۴ سپتامبر) عرضه می‌شود.

ناگفته نماند که نسخه‌ی Pro Edition بازی، در زمان عرضه رسمی نسخه‌ی عادی و با قیمت ۱۱۹ دلار، قابل خریداری خواهد بود.

تصویری از این نسخه:

نسخه‌ی کامل و نهایی بازی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ ۲۰ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید