فضای مورد نیاز نسخه‌ی نینتندو سوییچ Starlink: Battle for Atlas مشخص شد

۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

براساس اطلاعات منتشر شده در فروشگاه آمازون، به نظر می‌رسد نسخه‌ی نینتندو سوییچ عنوان Starlink: Battle for Atlas تنها به ۴ گیگابایت فضای خالی برروی این کنسول نیاز دارد.

عنوان Starlink: Battle for Atlas برروی وبسایت آمازون لیست شده است و براساس اطلاعات منتشر شده در این وبسایت، این عنوان تنها به ۴ گیگابایت فضا برای اجرا برروی کنسول نینتندو سوییچ نیاز دارد. با تهیه‌ی نسخه‌ی فیزیکی این عنوان، تنها باید به فکر فضای کافی برای ذخیره سازی اطلاعات مربوط به به‌روزرسان‌های برروی حافظه‌ی کنسول خود باشید.

عنوان Starlink: Battle for Atlas، یک بازی در سبک اکشن و ماجراجویی است که به بازی‌بازان اجازه‌ می‌دهد به گشت و گذار در جهان وسیع بازی و سیاره‌های متعدد آن بپردازند. در این عنوان شما می‌توانید سفینه‌ی فضایی خود را به وسیله‌ی اسباب‌بازی‌های واقعی بسازید و سپس آن را به بازی وارد کنید. البته اگر تمایلی به این کار ندارید، همچنان می‌توانید با استفاده از ابزارهای فراهم شده در محیط بازی، سفینه‌ی خود را طراحی کرده و بسازید. جدیدترین تریلر این عنوان در جریان نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ منتشر شد. این تریلر چندین سیاره‌ی مختلف و همچنین بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی را به نمایش می‌گذارد.

عنوان Starlink: Battle for Atlas در تاریخ ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر ماه) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. دارندگان کنسول نینتندو سوییچ می‌توانند از محتوای اضافی و شخصیت‌های اختصاصی طراحی شده برای این کنسول لذت ببرند.

تصویر منتشر شده از این بازی در وبسایت آمازون را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید