گیفت کارت
گیفت کارت

Gamescom 2018 | تاریخ انتشار بازی Mutant Year Zero: Road to Eden مشخص شد

۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹

به تازگی تاریخ انتشار بازی Mutant Year Zero: Road to Eden مشخص شده است و در کنار این اعلامیه، یک تریلر جدید هم از آن منتشر شده است.

بازی Mutant Year Zero: Road to Eden، یکی از جدیدترین بازی‌های شرکت فان‌کام (Funcom) بوده که قرار است یک تجربه جدید در سبک بازی‌های استراتژی را به کاربران ارائه کند. در جریان برگزاری رویداد Gamescom 2018، تیم سازنده بازی از تاریخ انتشار عنوان Mutant Year Zero: Road to Eden رونمایی کرد و یک تریلر جدید را هم با دیگر کاربران به اشتراک گذاشت.

طبق اطلاعات اولیه موجود از Mutant Year Zero: Road to Eden، می‌دانیم که عنوان مذکور، یک بازی در سبک استراتژی نوبتی بوده که در مراحل ساخت و توسعه آن، از سری بازی XCOM الهام گرفته شده است. البته اعلام شد که این بازی، به لطف وجود قابلیت‌ها، ویژگی‌ها و مکانیزم‌های مختلف، تفاوت‌های زیادی با بازی XCOM دارد اما می‌توان گفت که هسته اصلی گیم‌پلی هردو بازی، یکسان خواهد بود. بازیکنان در این بازی، قادر خواهند بود تا شخصیت‌های مختلفی را انتخاب کرده که هریک از توانایی‌های خاص خود برخوردار هستند. شخصیت‌های در دسترس شما، موجودات و حیواناتی جهش‌ یافته هستند که نسبت به گذشته خود، قدرتمندتر و هوشمند‌تر شده‌اند. موجوداتی مثل اردک، گراز و … !

ماموریت‌ها و مراحل متفاوتی در این بازی وجود دارد که هریک را باید با یک برنامه‌ریزی و استراتژی خاصی به پایان برسانید. قابلیت مخفی‌کاری همزمان برای کاربران پیاده‌سازی شده تا بتوانند با همکاری یکدیگر، دشمنان موجود در نقشه بازی را از بین ببرند. همچنین یک درخت مهارت ویژه هم برای شخصیت‌های بازی ساخته شده تا بتوانید مهارت‌ها و توانایی‌های آن‌ها را تقویت کنید. مثل مهارت پنهان شدن در سایه‌ها که می‌تواند برای بخش مخفی‌کاری بسیار تاثیرگذار باشد. از سویی دیگر می‌توانید دیوارهای بر سر راه خود را تخریف یا منفجر کنید و یا منابع بیشتری را از طریق جست و جو و کاوش پیشرفته به دست آورید.

تریلر جدید بازی Mutant Year Zero: Road to Eden با محوریت تاریخ انتشار آن:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Mutant Year Zero: Road to Eden، در تاریخ ۱۳ آذر سال ۱۳۹۷ (۴ دسامبر ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید