گیفت کارت
گیفت کارت

انتشار اولین تریلر گیم پلی GTA V دروغ محض است

۲۶ آذر ۱۳۹۱ - ۲۳:۰۰

امروز خبری به دستمان رسید مبنی بر اینکه تریلری از گیم پلی عنوان مورد انتظار و پرطرفدار GTA V در شبکه ی یوتوب پخش شده است.پس از بررسی هایی که انجام دادیم دیدیم نه تنها این تریلر مربوط به بازی GTA V نیست بلکه مربوط به یکی از بازی های انحصاری سونی به نام Eight Days است که در سال 2007 ساخت آن کنسل شد.

عنوان Eight Days یک بازی نیمه جهان باز گانگستری و اکشن انحصاری PS3 بود که در استودیوی سونی شعبه ی لندن که معروف به قبرستان بازی های کنسل شده است،در حال ساخت بود.این عنوان در کنفرانس E3 سال 2006 نمایشی بسیار خیره کننده داشت به طوری که کسی باورش نمیشد تریلر پیش رو مربوط به یک بازی است یا فیلم ! تریلر بعدی این بازی که کاملا مربوط به گیم پلی این بازی بود 3دقیقه زمان داشت و سکانس های اکشن و فوق العاده جذابی را در نبردی بزرگراهی نشان میدهد.تخریب پذیری و گرافیک بصری بازی در این تریلر ها آن هم در سال 2007 چیزی فرای انتظار بود.

حال با بالا گرفتن تب و تاب GTA V ،تریلر Eight days که شاید مقداری شبیه المان های GTA V است به نام این بازی منتشر شد.

 

توجه داشته باشید که تریلر ها و عکس های GTA V کاملا توسط راک استار به صورت رسمی منتشر خواهد شد و تریلر های دیگری که به هر عنوان در شبکه های مختلف اینترنتی منتشر میشود ،تقلبی هستند.

شما میتوانید این تریلر و تمامی اطلاعات دیگر از این بازی را که به نام اصلی بازی منتشر شد از اینجا مشاهده کنید.تریلری دیگر نیز در منبعی دیگر از اینجا میتوانید مشاهده کنید.

 

تصاویر دیگر از عنوان کنسل شده ی Eight Days

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید