فردا کراس‌اور بازی Rainbow Six Siege در Ghost Recon Wildlands آغاز خواهد شد

۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۶

کاربران بازی Ghost Recon Wildlands، فردا باید منتظر آغاز کراس‌اور بازی Rainbow Six Siege باشند و از محتویات هیجان‌انگیز این عنوان، لذت ببرند. جزئیات بیشتر را در ادامه مشاهده کنید.

کمی قبل‌تر شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در جریان یک خبر کوتاه، اعلام کرده بود که قرار است کراس‌اوری میان بازی‌های Rainbow Six Siege و Ghost Recon Wildlands برگزار شود و کاربران Ghost Recon Wildlands، از محتویات جدیدی درون بازی خود بهره‌مند شوند و یک ماموریت تازه را تجربه کنند.

حال به تازگی اطلاعاتی جدید از این کراس‌اور منتشر شده و یوبی سافت یک تریلر هم از آن عرضه کرده است تا بازیکنان بتوانند به خوبی با این رویداد جدید آشنا شوند. کاربران می‌توانند از فردا، شاهد برگزاری این کراس‌اور باشند. در ابتدا این کراس‌اور، مرحله دوم ماموریت ویژه Special Operations خواهد بود. همچنین اپراتورهای Valkyrie، Twitch و Caveira از بازی Rainbow Six Siege به Ghost Recon Wildlands افزوده خواهند شد. در واقع ماموریت جدید اضافه شده، دارای دو قسمت با نام Archangel خواهد بود که کاربران در نقش گوست ها (Ghost) قرار می‌گیرند و باید به دنبال اپراتور گمشده‌ی Caveira بروند و در نهایت، سفری به بولیوی داشته باشند. همچنین در صورتی که شما بتوانید این ماموریت جدید را تا قبل از تاریخ ۲۴ مرداد ماه مصادف با ۱۵ اوت به پایان برسانید، یک جفت دست‌کش اپراتور Caveira به شما هدیه داده خواهد شد. دست‌کش مذکور فقط از لحاظ ظاهری و زیبایی کاربرد نخواهد داشت، بلکه با استفاده از آن می‌توانید به خوبی یک منطقه یا مکان را جستجو و یا به اصطلاح اسکن کنید تا نقاط دقیق دشمنان را به دست آورید. از سویی دیگر این آیتم در نبردهای تن به تن مشهور به CQC بسیار کاربردی خواهد بود.

ماموریت دو قسمته Archangel، فردا به صورت رسمی در جریان کراس‌اور میان بازی‌های Rainbow Six Siege و Ghost Recon Wildlands در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد و کاربران پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ از آن برخوردار خواهند شد.

در نهایت قادر خواهید بود تا تریلر جدید این کراس‌اور را که محتویات مذکور را به تصویر می‌کشد، مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید