تریلر و تصاویر جدید Mega Man 11 باس جدید Torch Man را به نمایش می‌گذارد

۳۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰

سری Mega Man یکی از ریشه‌دارترین و قدیمی‌ترین مجموعه‌‌های تاریخ دنیای بازی‌ها است؛ مجموعه‌ای که در تاریخچه‌ی حدوداً ۳۱  ساله‌اش دارای پستی و بلندی‌های بسیاری بوده است و هم‌اکنون نیز در شرایط ایده‌آلی قرار ندارد. با این وجود اما هواداران، به عنوان Mega Man 11 چشم دوخته‌اند تا ببینند که کپکام (Capcom) می‌تواند به وسیله‌ی آن، این مجموعه را به روزهای اوج خود برگرداند یا خیر.

شرکت کپکام روز گذشته چندین تصویر از محیط بازی Mega Man 11 در کنار تریلری منتشر کرد که در آن‌ها Torch Man به عنوان باس جدید به همراه مرحله‌ای که در آن حضور دارد، به نمایش گذاشته شده‌ است. همچنین پرنده‌ای دشمن در بازی حضور دارد که موجودی دورگه از ققنوس و بوقلمون است و تخم‌هایی از خود به جا می‌گذارد که از آن‌ها دشمنان جدیدی بیرون می‌آیند.

Torch Man نیز با مشت‌های آتشین و ضربه‌های درحال پرش خود حمله می‌کند. او همچنین می‌تواند حرکات بازی‌باز را با حلقه‌های آتشینی که به وجود می‌آورد محدود کند. اگر بازی‌باز موفق به شکست او شود، اسلحه‌ی ویژه‌ی Blazing Torch را به دست خواهد آورد که از طریق آن می‌توان حملاتی مانند Torch Man انجام داد.

در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید:

دریافت ویدئو 

 

 

بازی Mega Man 11 در تاریخ سه‌شنبه ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۷ (۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید