Conan Exiles رکورد میزان فروش عناوین فان‌کام را شکست + جزئیاتی از بسته الحاقی و به‌روزرسان جدید بازی

۱۵ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰

Conan Exiles توانسته است تا کنون ۱٫۵ میلیون نسخه برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس باکس وان بفروشد و رکورد بهترین و سریع‌ترین نرخ فروش را در میان عناوین ساخته شده توسط فانکام (Funcom) به دست آورد.

این رکورد قبلا متعلق به عنوان نقش‌آفرینی چندنفره Age of Conan: Hyborian Adventures بود که در سال ۲۰۰۸ میلادی منتشر شد و توانست بعد از انتشار و تا زمان رایگان شدن آن، ۱٫۴ میلیون نسخه بفروشد. Conan Exiles توانسته است این رکورد را در نصف این زمان به دست آورد؛ البته با توجه به این که این عنوان ابتدا برروی رایانه‌های شخصی و از طریق دسترسی زودهنگام استیم در ژانویه ۲۰۱۷ در دسترس قرار گرفت.

جوئل بایلوس (Joel Bylos) کارگردان و خالق بازی، بسته الحاقی بعدی بازی با نام Jewel of the West را معرفی کرد که دنباله بسته Aquilonia به شمار می‌رود و برخی از ویژگی‌هایی که در به‌روزسان بزرگ بعدی وجود دارد را به بازی اضافه می‌کند. در ادامه صحبت‌های جوئل بایلوس را در این زمینه می‌خوانید:

علاوه بر بسته الحاقی Jewel of the West، تیم ما به شدت در حال کار برروی یکی از بزرگترین ‌به‌روزرسان‌های رایگانی است که تا به حال برای بازی منتشر شده است. این به‌روزرسان اواخر پاییز (میلادی) منتشر خواهد شد و حیوانات و رام کردن آن‌ها را به Conan Exiles اضافه می‌کند و این امکان را برای بازی‌بازان فراهم می‌کند که هر نوع حیوانی از شتر و پلنگ گرفته تا حتی عنکبوت‌ها را یافته و رام کنند و سپس از آن‌ها برای محافظت از پایگاه، حمل منابع و غیره استفاده کنند. این ‌به‌روزرسان برای تمام بازی‌بازان و برروی پلتفرم‌های مختلف رایگان خواهد بود.

بسته الحاقی Jewel of the West اوایل ماه آینده میلادی منتشر خواهد شد و محتویات زیر را شامل می‌شود:

  • ۳۹ عدد مصالح ساختمانی جدید مربوط به Aquilonia: مجموعه کامل مصالح ساختمانی با شرایطی مشابه سه مجموعه موجود
  • ۱۵ قطعه زره جدید در سه مجموعه مانند زره Black Dragon: این زره‌ها در سه حالت سبک، مدیوم و سنگین موجودند که هر کدام از آن‌ها یک نسخه epic نهایی نیز خواهد داشت.
  • ۹ سلاح جدید در مجموعه سلاح‌های Aquilonian : این سلاح‌ها قدرتی برابر با سلاح‌های آهنی دارد و هر کدام از آن‌ها یک نسخه epic نهایی نیز خواهد داشت.
  • ۵ عدد نشان Aquilonian جدید: شامل warpaintهای تزئینی می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به نشان حکومت و شجاعت اشاره کرد.
  • ۲۵ وسیله جدید مانند چنگ و صندلی مشاور که می‌توانید آن‌ها را در ایستگاه Aquilonian Artisan بسازید.

Conan Exiles در حال حاضر برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین می‌توانید جهت آشنایی بیشتر با این بازی، نقد و بررسی عنوان Conan Exiles را به قلم سعید آقابابایی مطالعه نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید