سازندگان بازی Cyberpunk 2077 به ایده حضور Ciri در این عنوان واکنش نشان دادند

۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰

سازندگان بازی Cyberpunk 2077 به ایده حضور شخصیت Ciri در این عنوان واکنش نشان دادند و به نظر می‌رسد که زیاد از این موضوع راضی نباشند.

همانطور که می‌دانید جدیدترین عنوان شرکت لهستانی CD Project  که در دست ساخت قرار دارد، Cyberpunk 2077 نام دارد که در سال ۲۰۱۳ معرفی شد و در E3 امسال نمایشی از آن پخش شد و پس از آن اطلاعات جدیدی از این عنوان منتشر شد. طی خبر جدیدی که از این عنوان منتشر شده، به نظر می‌رسد سازندگان این عنوان از ایده حضور شخصیت Ciri در این عنوان استقبال نکرده‌اند.

همانطور که می‌دانید در یکی از مراحل عنوان The Witcher: Wild Hunt اشاره‌ای به دنیای سایبرپانک می‌شود و شخصیت سیری می‌گوید که برای مدتی در این دنیا زندگی کرده است. این موضوع باعث شد تا هواداران امیدوار شوند که بتوانند شخصیت Ciri را در این عنوان مشاهده نمایند. اما به نظر می‌رسد سازندگان عنوان Cyberpunk 2077 زیاد به این موضوع علاقه‌مند نباشند. در طی مصاحبه‌ای که کارگردان این بازی یعنی آقای بادوسکی (Badowski) با وب سایت Polygon داشته است، اعلام کرده هواداران نباید منتظر حضور این شخصیت در این عنوان باشند. البته آقای بادوسکی پاسخ “نه” به این موضوع نداد اما او اعلام کرد که از این سوال تنفر دارد.

“عنوان ما قرار نیست مانند عنوان Kingdom Hearts باشد و قرار نیست مانند آن شاهد دنیاهای متصل به هم باشیم. من می‌دانم که خیلی از هواداران مشتاق‌اند تا شخصیت Ciri را در این عنوان مشاهده نمایند ولی من هنوز با این موضوع مخالف هستم.”

چندی پیش مشخص شد که عنوان Cyberpunk 2077 هنوز در مرحله Pre-Alpha قرار دارد و سازندگان این عنوان اعلام کردند که برای تجربه این عنوان باید صبر نمایند. بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر قرار است برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود اما ممکن است این عنوان در نسل بعدی کنسول‌ها منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید