Cyberpunk 2077 هنوز در مرحله Pre-Alpha قرار دارد

۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

قطعاً طرفداران عنوان مورد انتظار Cyberpunk 2077، از تماشا تریلر جدید آن لذت برده‌اند. اما همان‌طور که می‌دانید، علاوه بر تریلر مذکور، استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED)، دمویی ۵۰ دقیقه‌ای از این بازی را نیز پشت در‌های بسته و تنها به برخی از اصحاب رسانه، نمایش داد. بدون شک سوالی که ذهن همه را درگیر کرده این است که چرا این دمو به عموم مردم نشان داده نشد؟

به نظر می‌رسد که بازی هنوز در مرحله Pre-Alpha قرار داشته و دمو نمایش داده شده تنها بخش صیقل خورده و کامل بازی است. این عنوان به قدری با زمان انتشار خود فاصله دارد که ظاهراً استودیو توسعه دهنده نمی خواهد چیزی را به مردم نمایش دهد که ممکن است نشان دهنده محصول نهایی نباشد.

در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت لهستانی Bankier، آقای آدام کیسینسکی (Adam Kicinski)، رئیس استودیو سی‌دی پراجکت، علاوه بر تائید این موضوع، اعلام کرد که دلیل نمایش E3، نشان دادن روند پیشرفت توسعه بازی به افراد خارج از این شرکت بوده است.

همچنین پیش‌تر یکی دیگر از اعضای این استودیو در مورد نمایش بازی در E3، توضیحاتی را ارائه داده بود که می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در این مورد به اینجا مراجعه کنید.

طبق گفته‌های آقای کیسینسکی، بعید نیست بازی Cyberpunk 2077 به صورت یک عنوان بین نسلی منتشر شود. نظر شما چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید