Horizon: Zero Dawn و بسته گسترش دهنده آن با قیمت ۲۰ دلار در دسترس قرار گرفتند

۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

یک خبر خوش برای کسانی که هنوز موفق به تجربه Horizon: Zero Dawn نشده‌اند؛ این بازی که بی شک یکی از بهترین و بزرگ‌ترین عناوین انحصاری پلی‌استیشن در نسل هشتم به حساب می‌آید، به همراه بسته گسترش دهنده خود، با قیمت ۲۰ دلار در دسترس قرار گرفته است.

عنوان ماجراجویانه و جهان آزاد Horizon: Zero Dawn که از ساخته‌های استودیوی گوریلا گیمز به حساب می‌آید، به همراه بسته الحاقی بی‌نظیر خود که The Frozen Wilds نام دارد، در حال حاضر به لطف یک حراجی بی‌نظیر که اخیرا به راه افتاده، با قیمت بسیار عالی ۲۰ دلار برای تهیه همه کاربران در شبکه پلی‌استیشن قرار گرفته است. این بازی که به همراه بسته گسترش دهنده خود با نام Horizon: Zero Dawn Complete Edition عرضه شده‌اند هم‌اکنون با قیمت ۲۰ دلار برای همه در دسترس قرار دارند. در این حراجی شما می‌توانید با تهیه Horizon: Zero Dawn Complete Edition نه تنها از خود بازی و بسته گسترش دهنده آن لذت ببرید، بلکه می‌توانید از یک کتاب هنری دجیتالی، یک تم منحصر به فرد و چند آیتم درون بازی نیز بهره‌مند شوید.

اگر شما این بازی را از قبل دارید و فقط بسته گسترش دهنده آن را نیاز دارید، خبرهای خوبی برایتان داریم. قیمت این بسته گسترش دهنده نیز در حال حاضر افت کرده و با قیمت بسیار عالی ۱۰ دلار در دسترس قرار گرفته است. یک خبر خوب دیگر نیز برای طرفداران این بازی داریم که این است که این قیمت به طور دائمی به ۱۰ دلار رسیده و شما برای تهیه این بازی هیچ فشاری را مجبور نیستید تحمل کنید و هر زمانی که خواستید، می‌توانید بسته گسترش دهنده The Frozen Wilds را برای بازی خود با قیمت ۱۰ دلار تهیه کنید.

بی شک Horizon: Zero Dawn یکی از بهترین و بزرگ‌ترین بازی‌های انحصاری سونی در نسل هشتم است که دیگر جای هیچ تعریفی ندارد چرا که قطعا تا به حال شما نام و آوازه آن را شنیده‌اید و با آن آشنا هستید. اما اگر هنوز موفق به تجربه این بازی نشده‌اید، این زمان فرصت بسیار خوبی برای این کار است تا علاوه بر خود بازی، از بسته گسترش دهنده بی‌نظیر آن نیز لذت ببرید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید