عنوان جدید سازندگان Alien: Isolation به سبک تیراندازی تاکتیکی خواهد بود

۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴

به تازگی لیست مشاغل مورد نیاز منتشر شده از این موضوع خبر می‌دهد که کریتیو اسمبلی، سازنده عنوان Alien: Isolation و همچنین سری استراتژیک Total War  بر‌روی ساخت بازی جدیدی کار می کند که این عنوان به سبک تیراندازی تاکتیکی و اول شخص خواهد بود.

کم و بیش با استودیوی کریتیو اسمبلی آشنایی داریم. استودیوی سازنده سری محبوب Total War و البته عنوان اکشن تیراندازی و دلهره آور Alien: Isolation. استودیوی کریتیو اسمبلی به تازگی لیست مشاغل مورد نیاز خود را منتشر کرده و به دنبال استخدام انیماتور فنی، طراح ارشد رابط کاربری و یک طراح فنی است. به نظر می‌رسد تیم سازنده Alien: Isolation قصد دارد یک عنوان تیراندازی تاکتیکی اول شخص بسازد.

البته این اولین بار نیست که استودیوی کریتیو اسمبلی اقدام به انتشار لیست مشاغل مورد نیاز خود می‌کند بلکه چند سال گذشته نیز این استودیو به دنبال استخدام یک برنامه نویس بخش چند نفره ( آنلاین) بود تا بتواند چنین بخشی را برای عنوان AAA بلک باستر این استودیو طراحی کند. حال مشخص نیست که آیا این دو پروژه با یکدیگر مرتبط هستند یا خیر . شاید استودیوی کریتیو اسمبلی قصد دارد یک عنوان تیراندازی آنلاین به سبک Rainbow Six Siege بسازد.

د حال حاضر استودیوی کریتیو اسمبلی علاوه بر پروژه یاد شده، برروی توسعه عنوان Total War: Three Kingdoms کار می‌کند که در سال ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید