بازی Alien Isolation را تا ۴۸ ساعت آینده با ۹۵ درصد تخفیف خریداری کنید

۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

بازی Alien Isolation یکی از بهترین بازی‌های جهان Alien است که تا به امروز ساخته شده است. این بازی که توسط استودیوی کرتیو اسمبلی (Creative Assembly) توسعه داده شده است، در سال ۲۰۱۴ بر‌ای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست به موفقیت بزرگی دست پیدا کند. حال به مناسبت روز جهانی بیگانه، شرکت سگا این بازی را با ۹۵ تخفیف در دسترس قرار داده است و اگر قبلا این بازی را تجربه نکرده‌اید، حال یک فرصت استثنایی است که به سراغ آن بروید.

چیزی حدود ۱۵ سال از وقایع فیلم Alien گذشته است و دختر الن ریپلی (Ellen Ripley) قصد دارد تا به سفری پر از خطر برود تا بتواند علت غیب شدن مادرش را کشف کند. در این بازی که در سبک بقا (Survival) دنبال می‌شود، با هوشمند‌ترین فضایی که در دنیای بازی‌های رایانه‌ای وجود داشته است رو به رو خواهید شد. تیم کرتیو اسمبلی دانش زیادی را برای طراحی هوش مصنوعی این فضایی عظیم الجثه که در جای جای بازی به دنبال شکار کردن شما است، گذاشته و همانطور که در داستان بازی پیش می‌روید، باید مواظب باشید که در چنگال این فضایی بی رحم اسیر نشوید.

در نهایت لازم به ذکر است که تنها ۴۸ ساعت فرصت دارید تا این بازی فوق‌العاده را با تخفیف ۹۵ درصدی خریداری کنید. این بدان معناست که در حال حاضر می‌توانید بازی را با قیمت بسیار پایین ۲ دلار خریداری کنید و بعد از آن، این قیمت به حالت قبلی باز خواهد گشت. پس هرچه زودتر اقدام کنید تا این تجربه‌ی شگفت انگیز را از دست ندهید.

1
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید