بازی Alien:Blackout توسط هوادارن برای روز جهانی بیگانه انتخاب شد

۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

۲۶ آوریل توسط هوادارن سری ترسناک و علمی تخیلی بیگانه(Alien)، روز جهانی بیگانه (Alien Day) نام‌گذاری شده است. به مناسبت این روز بازی Alien:Blackout توسط هواداران مجموعه به صورت مشترک، برای تجربه‌ی هم‌زمان انتخاب شده است.

عنوان استراتژیک Alien:Blackout برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS منتشر گردیده است. در این عنوان شما در نقش آماندا ریپلی (Amanda Ripley)، دختر الن ریپلی (Ellen Ripley)، قرار می‌گیرید و باید در ایستگاه فضایی آسیب‌دیده همراه با تیم‌تان از دست موجود معروف سری بیگانه یعنی ژنومورف (Xenomorph) فرار کنید. در طی این مسیر اگر مراقب نباشید همراهان شما می‌توانند توسط ژنومورف نابود شوند. پس باید به جز خودتان حواستان به آن‌ها نیز جمع باشد.

آماندا ریپلی در عنوان Aline:Isolation  نیز به عنوان شخصیت اصلی حضور داشت. بازی Alien:Isolation از زاویه‌ی دید اول شخص و در سبک وحشت بقا، سال ۲۰۱۴ منتشر شده بود. داستان بازی Blackout پس از رویدادهای Isolation اتفاق می‌افتد. آخرین نسخه از سری فیلم‌های بیگانه در سال ۲۰۱۷ با نام Aline:Covenant به کارگردانی ریدلی اسکات (Ridley Scott) خالق سری بیگانه اکران شد که در اصل دنباله‌ای بر فیلم پروموتئوس (Prometheus) از همین کارگردان به‌شمار می‌آمد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید