Assassin’s Creed Odyssey معرفی شد

۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰

درحالی که روز گذشته شایعاتی مبنی بر لو رفتن نام نسخه‌ی آینده‌ی سری Assassin’s Creed منتشر شده بود، لحظاتی پیش شرکت یوبیسافت به طور کامل نسخه‌ی بعدی این مجموعه را تائید کرد. برای دریافت جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بله درست است، یوبیسافت لحظاتی پیش در صفحه‌ی رسمی مجموعه Assassin’s Creed در توییتر نسخه‌ی بعدی این مجموعه به نام Assassin’s Creed Odyssey را معرفی کرد. یوبیسافت در توییت یاد شده، ویدئویی کوتاه از این بازی با عبارت “در E3 می‌بینیمتان” منتشر کرده که نشان می‌دهد همان‌طور که شایعات پیش از این خبر داده بودند، داستان بازی جدید این مجموعه در یونان باستان جریان خواهد داشت.

از آن‌جایی که Assassin’s Creed Origins به عنوان آخرین بازی این سری، با دو سال تاخیر نسبت به نسخه‌ی قبلی خود یعنی Assassin’s Creed Syndicate عرضه شده بود و این‌که Assassin’s Creed Odyssey احتمالاً برای عرضه در سال جاری برنامه‌ریزی شده، شاید بازگشت دوباره‌ی این مجموعه به چرخه‌ی “هرسال یک Assassin’s Creed” کمی نگران کننده به نظر برسد. به هر صورت هنوز اطلاعاتی در رابطه با تاریخ انتشار این بازی در دسترس نیست اما نکته‌ای که وجود دارد این است که یوبیسافت مدتی پیش اعلام کرده بود که تنها سه بازی AAA را برای سال مالی فعلی برنامه‌ریزی کرده است (The Division 2، The Crew 2 و یک بازی معرفی نشده‌ی دیگر) و اگر این بازی معرفی نشده همان Assassin’s Creed Odyssey بوده باشد، پس شایعات زیادی که در رابطه با عرضه نسخه‌ی بعدی Splinter Cell در سال ۲۰۱۸ به گوش می‌رسد، می‌توانند کاملا بی‌اساس باشند.

کنفرانس شرکت یوبیسافت ساعت ۰۰:۳۰ بامداد روز ۲۲ خرداد در سالن Orpheum Theatre برگزار خواهد شد و ناگزیریم برای دریافت جزئیات بیشتر از Assassin’s Creed Odyssey تا این تاریخ منتظر بمانیم. در ادامه می‌توانید ویدئو منتشر شده را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید