نینتندو شایعات اخیر در ارتباط با عنوان Splatoon را تکذیب کرد

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

اخیراً شایعات بسیاری در فضای مجازی منتشر شده بود که نینتندو قرار است پیش از رویداد E3 2018، پروژه‌ای بزرگ در ارتباط با عنوان Splatoon را معرفی کند. در حالی‌که بسیار کنجکاو بوده‌ایم که این پروژه، نسخه‌ای جدید از این سری خواهد بود یا یک بخش رقابتی و بتل رویال، شرکت نینتندو رسماً به شایعات پایان داده و این خبر را تکذیب کرد.

نینتندو اصولاً نسبت به شایعات مرتبط با عناوین این شرکت واکنشی نشان نمی‌دهد و بر همین اساس، از صحت شایعات منتشر شده در ارتباط با عنوان Splatoon اطلاعی نداشتیم. اما به تازگی شرکت نینتندو بر خلاف همیشه، طی بیانه‌ای رسمی شایعات فوق را تکذیب و اعلام کرد که قرار نیست پروژه یا محتویات جدیدی برای عنوان Splatoon معرفی کند:

اگرچه ما اصولاً در رابطه با شایعات فضای مجازی بیانیه‌ای صادر نکرده و پاسخی نمی‌دهیم اما برخلاف شایعاتی که روز گذشته در فضای مجازی پخش شده است، مجله‌ی مورد نظر (مجله مانگای ژاپنی) هیچ مقاله‌ای در رابطه با عنوان Splatoon و معرفی پروژه‌ای جدید از این عنوان در تاریخ ۹ ژوئن منتشر نکرده است و بنابراین شایعات اخیر کاملا بی اساس هستند.

البته این موضوع کمی گمراه کننده است و این احتمال وجود دارد که نینتندو قصد داشته با انتشار چنین بیانیه‌ای، به شایعات پیرامون این عنوان پایان داده تا پروژه‌ی مورد نظر همچنان یک سورپرایز باقی بماند؛ در غیر این صورت چه دلیلی داشت نینتندو که اصولاً به شایعات فضای مجازی واکنشی نشان نمی‌دهد، چنین بیانیه ای را منتشر کند. شاید هم نینتندو قصد معرفی این پروژه را در تاریخ دیگری دارد. دیر یا زود اطلاعات و جزییات بیشتری در دسترس خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید