تریلر جدیدی از Atomic Heart منتشر شد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰

استودیو ماندفیش (Mundfish) با انتشار تریلری از بازی Atomic Heart که در فضایی روسی جریان دارد، جزئیات بیشتری از این بازی ارائه کرد. می‌توان گفت که سازندگان بازی قدمی بزرگ به جلو برداشته‌اند چرا که بازی فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

قرار است این بازی در تاریخی نامشخص برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. با این حال  استودیو ماندفیش تا به این لحظه بسیار مرموزانه رفتار کرده و اطلاعات چندانی را از بازی فاش نکرده است. آنچه که تاکنون مشخص است این است که بازی یک شوتر اول شخص ماجرایی می‌باشد که در عصر اتحاد جماهیر شوروی جریان دارد. ظاهرا قرار است که در نقش یک مامور ویژه P-3 بازی کنیم که از طرف حکومت به یک ماموریت سری اعزام شده است؛ و این تمام چیزی است که تا به این لحظه از بازی می‌دانیم.

خوشبختانه ماندفیش تریلری درخور توجه از بازی منتشر کرده است که حدس و گمان‌ها در مورد بازی و محتویات آن را بیشتر کرده است. بازی شباهت اندکی به BioShock دارد البته در صورتی که BioShock در دنیایی سوررئالیسم و پر از توهمات دیوانه‌وار جریان داشت. با این وجود زیاد امیدوار نباشید زیرا این تریلر بیشتر از آنکه جوابگوی سوالات شما باشد، ابهامات بیشتری برای شما ایجاد می‌کند!

1

این تمام ماجرا نیست؛ ماندفیش در وبسایت خود سه یادداشت قرار داده است تا نمایش پر از رمزوراز و تعجب‌آور خود را کامل‌تر کند.

در اولین یادداشت سازندگان آمده است:

ماشین‌ها برمی‌خیزند! ربات‌ها در دالان‌ها و راهروهای کارخانه پرسه می‌زنند و هر موجودی که از پیچ و مهره ساخته نشده باشد را می‌کشند. آن‌ها را بکشید یا ازشان دوری کنید ولی مراقب ربات‌های جستجوگر باشید!

در یادداشت دوم آمده است:

حتی سخت‌ترین شرایط نیز نمی‌تواند دو قلب عاشق را از رسیدن به هم بازدارد. دنیای Atomic Heart را کاوش کنید تا در مورد داستان عاشقانه‌ی دو نفر از کارکنان کارخانه‌ی #۳۸۲۶ اطلاعات بیشتری به‌دست آورید.

در سومین یادداشت نیز آمده است:

شایعاتی در بین کارکنان کارخانه جریان دارد؛ از آن شایعات وحشتناکی که ذهن را درگیر می‌کند. شایعه شده است که مرده‌ها در حال زنده شدنند و در بین زندگان قدم می‌زنند. گفته می‌شود آزمایشات سری با مدیریت دکتر استاک هاوزن (Dr. Stockhausen) باعث این جریان شده است. سرنخ‌ها را دنبال کنید تا پرده از این ماجرای وحشتناک بردارید؛ البته اگر جرأت می‌کنید…!

با تمام این تفاسیر و با توجه به این تریلر می‌توان گفت که Atomic Heart تجربه‌ای کاملا متمایز و عجیب و غریب و اتمسفری متفاوت از بازی‌های چند وقت اخیر را ارائه می‌دهد. در صفحه استیم بازی تاریخ انتشار سال ۲۰۱۸ ذکر شده است؛ بنابراین می‌توان امیدوار بود که ماندفیش به زودی اطلاعات بیشتری از بازی را ارائه دهد.

در ادامه میتوانید تریلر بازی را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید