۳۰ دقیقه‌ ابتدایی بازی The Banner Saga 3 را از اینجا تماشا کنید

۱۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۴

طرفداران سری The Banner Saga به شدت منتظر عرضه نسخه سوم آن هستند تا باز هم با داستانی گیرا و گیم‌پلی تاکتیکی و چالش برانگیز سرگرم شوند. The Banner Saga 3 که در تابستان سال جاری منتشر می‌شود، به نظر آخرین نسخه از یک افسانه می‌رسد و یک سه گانه زیبا و به یادماندنی را خلق می‌کند. به تازگی ۳۰ دقیقه‌ ابتدایی بازی The Banner Saga 3 منتشر شده و طرفداران و بازی‌بازان می‌توانند خیلی بیشتر با آن آشنا شوند.

به تازگی وب‌سایت یورو گیمر یک ویدیوی جدید را منتشر کرده است که ۳۱ دقیقه ابتدایی گیم‌پلی بازی The Banner Saga 3 را نشان می‌دهد. این بازی همان طور که گفته شد، یک سه گانه را شکل می‌دهد و در واقع تکمیل کننده داستان دو قسمت قبلی سری خواهد بود. در این ویدیوی منتشر شده، یورو گیمر اشاره می‌کند که این بخش ضبط شده در زمان مراسم GDC بوده است و در واقع در زمانی ضبط شده است که توسعه دهندگان بازی در حال تجربه این عنوان در آن رویداد بوده اند. از آن جایی که The Banner Saga 3 آخرین نسخه از سه گانه خواهد بود، در این ویدیو ممکن است اسپویلرهایی وجود داشته باشد و داستان جذاب دو قسمت پیشین را تا حدی لو دهد.

در این ویدیوی گیم‌پلی جدیدی که منتشر شده، نشان داده می‌شود که بازی‌بازان می‌توانند مانند گذشته انتخاب های مهم و سرنوشت سازی را داشته باشند. بلافاصله پس از آغاز The Banner Saga 3، بازی‌بازان بین کلن mercenary یا Ravens باید یکی را انتخاب کنند. اگر با این سری آشنایی داشته باشید، می‌دانید که سیستم مبارزات بازی در The Banner Saga 3 به صورت نوبتی است و همین موضوع باعث می‌شود تا بازی‌بازان با فکر و تاکتیک حرکتی را انجام دهند. در نسخه سوم استراتژی های موجود برای مبارزه بیشتر شده و تکامل یافته است.

علاوه بر این، در این ویدیوی گیم‌پلی Juno را نیز مشاهده می‌کنیم؛ یک معدن چی قدرتمند که برای اولین بار در سری، به عنوان شخصیت قابل بازی در دسترس بازی‌بازان و طرفداران خواهد بود. اگر از طرفداران این سری هستید، حتما ویدیوی ۳۱ دقیقه ای از گیم‌پلی The Banner Saga 3 را در انتهای مطلب مشاهده نمایید.

بازی The Banner Saga 3 قرار است در فصل تابستان سال جاری منتشر شود. این بازی در ابتدا قرار بود تا برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر شود اما هم‌اکنون نسخه نینتندو سوییچ آن نیز تایید شده است. دو بازی ابتدایی سری نیز به زودی برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید ویدیوی ۳۱ دقیقه‌ای گیم‌پلی The Banner Saga 3 را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید