تریلر هنگام انتشار بسته‌الحاقی Curse of the Pharaoh عنوان Assassin’s Creed Origins

۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷

بتازگی دو تریلر از بسته‌الحاقی عنوان Assassin’s Creed Origins با نام Curse of the Pharaoh منتشر شده که یکی از آن‌ها تریلر هنگام انتشار و دیگری ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی را به نمایش می‌گذارد. با مشاهده این دو تریلر همراه گیمفا باشید:

Origins آخرین نسخه از سری Assassin’s Creed ساخته یوبی‌سافت است که روز آتی بسته‌الحاقی جدیدی با نام Curse of the Pharaoh را دریافت خواهد نمود. بتازگی تریلری توسط وب‌سایت IGN منتشر شده که ۱۵ دقیقه ابتدایی بخش کمپین این بسته‌الحاقی را به نمایش می‌گذارد:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p | دانلود با کیفیت ۴K

وقایع این بسته‌الحاقی چهار سال پس از داستان اصلی رخ می‌دهند. Bayak به تبس سفر کرده تا پرده از رمز و راز شی‌ای که فرعون‌های مرده را دوباره به زندگی بازمی‌گرداند، بردارد.

پشتیبانی از این بسته‌الحاقی Curse of the Pharaoh هفته گذشته با انتشار بروزرسانی ۱.۴.۰ به بازی افزوده شده. جزئیات کامل این بروزرسان را می‌توانید از طریق این لینک در وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید. لازم بذکر است که بسته‌‌های الحاقی معرفی شده برای عنوان Assassin’s Creed Origins تنها محتوایی نیستند که برای بازی منتشر خواهند شد. ماه گذشته مدیرعامل یوبی‌سافت آقای ایو گیلموت (Yves Guillemot) تائید کردند که بسته‌های الحاقی دیگری در آینده برای بازی عرضه می‌شود که بازیکنان را شگفت‌زده خواهند نمود.

در حال حاضر تمرکز اصلی ما برروی Assassin’s Creed Origins است. بسته‌های الحاقی دیگری برای بازی منتشر خواهند شد. مواردی که ما برای بازی در نظر گرفته‌ایم، بازیکنان را شگفت‌زده خواهد کرد. فعلا نمی‌توانم نکته دیگری در این مورد اعلام کنم.

عنوان Assassin’s Creed Origins هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. بسته‌الحاقی Curse of the Pharaoh نیز همانطور که در ابتدای خبر اشاره شد، فردا ۱۳ مارس (۲۲ اسفند) برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد. در انتها می‌توانید تریلر هنگام انتشار آن را مشاهده نمائید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید