بزودی تریلر معرفی بازی Battlefield 2018 منتشر خواهد شد

۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۶

چندی پیش به صورت رسمی اعلام شد که بزودی تریلر معرفی بازی Battlefield 2018، منتشر خواهد شد و طرفداران می‌توانند به مشاهده آن بپردازند. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

بازی Battlefield 1 در تاریخ ۲۱ اکتبر سال ۲۰۱۶ منتشر شد و توانست نمرات و نقد های فوق العاده‌ای کسب کند و بازیکنان این سری به خوبی از این بازی جدید استقبال کردند. در این نسخه سازندگان گیم پلی بازی را به دوران جنگ جهانی اول بردند که استودیو دایس (DICE) و شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به خوبی توانستند تا وقایع و اتفاقات این نبرد تاریخی و بزرگ را به تصویر بکشند. نقشه‌ها، اسلحه‌ها، وسایل نقلیه و ارتش‌های موجود در بازی همگی با دقت بالایی کار شده بودند و بخش چندنفره این بازی، در حال حاضر به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های چندنفره جدید شناخته می‌شود که سرورهای پرقدرت آن روزانه میزبان بازیکنان زیادی هستند.

حال به تازگی کارگردان بخش ویدئویی و رسانه استودیو دایس، یعنی رندی ایونز Randy Evans، طی یک توییت جدید اعلام کرده است که تریلر معرفی بازی Battlefield 2018 بزودی منتشر خواهد شد. استودیو دایس هم اکنون در حال کار بروی نسخه جدیدی از این سری بازی است و شایعات زیادی در مورد نسخه بعدی این سری بازی وجود دارد. یکی از شایعاتی که به سرعت در بین کاربران پخش شد، این بود که وقایع و اتفاقات نسخه بعدی این سری در جنگ جهانی دوم اتفاق خواهد افتاد و بازیکنان این بار بعد از پشت سر گذاشتن جنگ جهانی اول، به استقبال جنگ جهانی دوم خواهند رفت. البته در سال گذشته میلادی بازی Call of Duty: WW2 به خوبی توانست اتفاقات جنگ جهانی دوم را به تصویر بکشد و حتی یک تجربه چندنفره خوب را در اختیار کاربران قرار دهد.

در ادامه رندی ایونز در توییت جدید خود اعلام کرد:

تریلر معرفی Battlefield 2018 در راه است!

بعد از این توییت، هیچ تاریخ دقیقی برای انتشار این تریلر مشخص نشد و هنوز معلوم نیست که اولین رونمایی رسمی از این بازی، چگونه اتفاق خواهد افتاد. همچنین در گذشته عناوین Battlefield 1 در ماه می، Battlefield Hardline در ماه ژوئن و Battlefield 4 در ماه مارس و در جریان تیزر هایی کوتاه معرفی شدند.

بدون شک تریلر معرفی Battlefield جدید، بسیار هیجان انگیز خواهد بود و با استقبال زیاد طرفداران مواجه خواهد شد. اگر به یاد داشته باشید تریلر معرفی بازی Battlefield 1 در یوتیوب، به محبوب‌ترین ویدئو مربوط به یک بازی تبدیل شد و ۵۵ میلیون کاربر به مشاهده آن پرداختند. همچنین ۲ میلیون کاربر این تریلر را پسندیدند که یک رکورد عالی برای یک عنوان به حساب خواهد آمد.

از دیگر اخبار منتشر از این سری بازی، می‌توان به انتشار آخرین بسته الحاقی بازی Battlefield 1، یعنی بسته Apocalypse اشاره کرد که چند نقشه جدید را در دسترس کاربران قرار می‌دهد و در حاضر برای کاربران پریمیوم این بازی در دسترس است. جزئیات بیشتر در این باره را در اینجا بخوانید.

همچنین مطلب نقد و بررسی این بازی در اینجا قابل مشاهده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید