انتشار The Final Station برای نینتندو سوئیچ تایید شد

۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۸

تاینی‌بیلد گیمز (tinyBuild Games) در نمایش زنده‌ی جدیدش که به نینتندو سوئیچ اختصاص داشته، اعلام کرده است که عنوان پسا آخرالزمانی The Final Station نیز راهی این کنسول می‌شود.

The Final Station شما را در نقش یک مسئول و راهنمای قطار پس از یک رویداد عظیم در آینده قرار می‌دهد تا محموله‌هایی مخصوص را به ایستگاه آخر برسانید. البته کار آسانی را در پیش ندارید زیرا منابعتان محدود هستند و همچنین باید مواظب بقیه‌ی بازماندگانی باشید که در کنار شما سفر می‌کنند.

The Final Station شامل دو سناریوی گیم‌پلی می‌شود. اولین سناریو این است که باید از بازماندگانی که هم‌سفر شما در این قطار هستند مراقب کنید و همچنین مینی‌-گیم‌های متعددی را کامل کنید تا نهایتاً قطار را حفظ کنید و به ایستگاه نهایی برسید. سناریوی دوم چنین است که باید سلاح‌های سرد و مهمات محدودتان را مدیریت کنید و با استفاده از آن‌ها دشمنان را از بین برده و ایستگاه‌های مختلف را پشت سر بگذارید.

این عنوان هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار دارد و در ماه جاری با قیمت ۱۵ دلار به همراه محتوای دانلودی The Only Traitor برای نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. اکنون تریلر معرفی نسخه‌ی سوئیچ آن را مشاهده می‌کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید